NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7286 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
PAMIĘTAJ, ŻE PRZYJMUJĄC TEN PRODUKT SZCZEPIONKOWY STAJESZ SIĘ ISTOTĄ GMO!! KOMUNIKAT KANCELARII PRAWNEJ !!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
Niemcy. W Münsterland Koronasceptycy przejęli... radio! "Metaliczny głos" nadaje teorie spiskowe o COVID-19
Szczepienia w Rzeszowie. Jednorazowe strzykawki wykorzystano wielokrotnie?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DEMONSTRACJE, STRAJKI, MARSZE 10.10.2020r MIASTA POLSKIE – FOTO,VIDEO {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Moje ciało mój wybór!

Mnie to mogą atakować wasze wirusy

To prawda trzeba podpisać że jesteś chory na cowid ta służba zdrowia jest chora gorzej niż my

Ludzie z nowotworami zyją krócej

przez nasz chory rząd i system służby zdrowia!!!

Gdzie tu logiczne myślenie ???

GDZIE NALEŻYTA POMOC ???

ile ludzi mogłoby jeszcze żyć !!!!

Chwdp.tv transmituje na żywo.

MARSZ O WOLNOŚĆ 👊 Bielsko-Biała 🇵🇱

 

Protest antyCOVIDowców we Wrocławiu. Iwan Komarenko:

„Hydra totalitaryzmu znowu podnosi łeb”

LUDZIE DO POLICJI ” ZOSTAW CZŁOWIEKA „..

 

Protest Wrocław 2020.10.10 plandemia ściema antyCOVID

BIAŁYSTOK PROTEST 10.10.2020r 

Marsz Kielce 10.10.2020r

Rybnik Rynek Antycovidowcy protestują na rynku w Rybniku 10.10.2020r

StopCovid-Katowice 10.10.2020r 

BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT!!!
Pod obrady Sejmu ponownie wejdzie w nadchodzącym tygodniu ustawa o bezkarności w związku z Covid 19.
Wiecie o tym, że organizatorzy protestu w Katowicach podobnie jak w wielu innych miastach zdecydowali, że robimy lokalny protest mimo, że istnieje potrzeba protestowania w Warszawie w tej sprawie. Decyzja była podyktowana tym, że nasze lokalne społeczności potrzebują w trybie nagłym podniesienia świadomości o bezsensie tej wymyślonej pandemii i przysługujących nam praw. Poza tym nie każdy ma możliwość pojechać na protest do Warszawy. To, że większość z nas nie będzie tam bezpośrednio nie zwalnia NIKOGO z walki o ostateczne wycofanie tego bubla prawnego, którego jedynym i podstawowym celem jest usprawiedliwienie wprowadzenia stanu wyjątkowego. Chyba nie muszę wam tłumaczyć po raz kolejny co to dla nas oznacza. Zwłaszcza tym, którzy pamiętają stan wojenny w Polsce i tym, którzy wiedzą co dzieje się w Australii. Kraje jeden za drugim wprowadzają stany wyjątkowe i nie łudźcie się, że w Polsce do tego nie dojdzie, jeśli ta ustawa zostanie przegłosowana. To jest wyłącznie próba nadania pozoru legalności takim działaniom. Nie będę pisała już co każdy z was może zrobić, ale co każdy z was MUSI zrobić, jeśli miłe jest mu zachowanie resztek wolności w tym kraju. Nie ma ani chwili do stracenia i nie ma w obecnej chwili nic ważniejszego w życiu waszym i waszych rodzin. Każdy MUSI znaleźć godzinę dziennie na zasypanie skrzynek mailowych WSZYSTKICH posłów listami sprzeciwu w związku z procedowaniem tej ustawy tak, żeby wycofano ja ostatecznie a nie znowu na chwilę. Możecie taki wzór wysyłany do wszystkich stworzyć sami lub skorzystać z wzoru, który przygotowałam. Najważniejsze, żeby tysiące takich maili trafiło co dnia do skrzynek każdego posła. Poza wzorem podaję wam stronę sejmową, gdzie znajdują się profile wszystkich posłów. Wystarczy wejść na każdy profil i na samym dole znajduje się ich osobisty adres mailowy, który możecie wykorzystać. Za pisanie do posła nie grozi wam żadna kara, więc wyzbądźcie się strachu i niepewności. Jedyne na co musicie zwrócić uwagę, jeśli będziecie korzystać z własnego wzoru to to, żeby nie było w nim żadnej groźby karalnej. Wiem, że wielu z was krew się już gotuje tak jak mnie, ale to oni są specjalistami od łamania prawa a nie my. Pozdrawiam was Bracia i Siostry. W jedności nasza siła!
Ja, niżej podpisany obywatel Rzeczpospolitej Polskiej
W trosce o konstytucyjnie gwarantowane prawo do wolności oraz dobro wszystkich członków narodu bez względu na płeć, wiek i wyznanie lub światopogląd, w oparciu oparciu o art.4 Konstytucji, ZABRANIAM Pani/Panu posłowi głosowania za przyjęciem ustawy o bezkarności w ramach działań związanych z pandemią Covid 19.
W/w ustawa jest niezgodna z obowiązującym w Polsce prawem.
Nie ma mojej zgody na to, żeby złodziej pozostawał bezkarny bez względu na zajmowane stanowisko.
Nie ma mojej zgody na to, żeby morderca pozostawał bezkarny bez względu na zajmowane stanowisko.
Nie ma mojej zgody na to, żeby jakikolwiek napastnik pozostawał bezkarny bez względu na zajmowane stanowisko.
NIC, powtarzam NIC nie może być usprawiedliwieniem w/w naruszeń prawa – ani pandemia, ani stan wojenny, ani stan wyjątkowy, ect.
Art.8&1 Konstytucji stanowi, że jest ona NAJWYŻSZYM PRAWEM Rzeczpospolitej Polskiej. W związku z powyższym uchwalanie ustawy niższego rzędu, która jawnie stoi w sprzeczności z konstytucyjnymi prawami do wolności, równości i przestrzegania praw człowieka jest przestępstwem.
Jeżeli Pani/Pan poseł dołączy do osób, które podpiszą się pod tym łamiącym nasze niezbywalne prawa aktem, zostanie automatycznie uznany przez naród za przestępcę godzącego w jego dobro i jako taki zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
Naród daje immunitety i naród może je odebrać, ponieważ posłom, którzy działają na szkodę narodu nie przysługują ŻADNE przywileje.
Nie interesują mnie wasze „dyscypliny partyjne” ani podpisane układy. Jesteście w Sejmie, aby nam służyć a nie tej czy innej partii.
Proszę dobrze rozważyć swoją decyzję zanim zagłosuje Pani/Pan poseł za ustawą bezkarnościową. Uprzedzam również, że wstrzymanie się od głosu lub celowa nieobecność podczas procedowania tej ustawy będzie potraktowana jako głos na tak. Albo jest Pani/Pan poseł za narodem albo przeciwko niemu. Nie ma innej opcji.
Dodam, że to co od kilku miesięcy dzieje się w Sejmie i w naszym kraju w moim mniemaniu stanowi naruszenie art. 13 Konstytucji, w którym zakazano istnienia partii oraz organizacji odwołujących się do działań totalitarnych. W Polsce dobitnie widać w ostatnim czasie rodzącą się idee totalitaryzmu na najwyższych szczeblach. Nie ma mojej zgody na totalitarne zapędy partii czy poszczególnych posłów lub senatorów.
Naród was rozliczy i nie zasłonicie się ŻADNĄ ustawą bezkarnościową.
Daję Pani/Panu posłowi ostatnią szansę na godne zachowanie się podczas procedowania tej ustawy. Jeśli nie zechce się Pani/Pan poseł zastosować się do moich zaleceń jako Suwerena mającego zgodnie z Konstytucją władze bezpośrednią w tym państwie, zostanie Pani/Pan poseł pociągnięta do odpowiedzialności.
TA USTAWA MA RAZ NA ZAWSZE ZNIKNĄĆ Z SEJMU I NIE WOLNO WAM PRÓBOWAĆ WPROWADZIĆ NICZEGO, CO CHOĆ W CZĘSCI PRZYPOMINAŁOBY RZECZONĄ USTAWĘ.

Protest Przeciwko Covid 19 10.10.2020r

Antymaseczkowcy i policyjne zero tolerancji ***

Wspieraj media obywatelskie. WlodekCiejkaTv

LUBLIN 10.10.2020r  Protest w Lublinie. Zakończyć Plandemię

SŁUPSK 10.10.2020r 

To co dziś zrobili „policjanci” ze Słupska nadaje się na wywalenie ich z roboty na zbity pysk!
Jakim prawem pytam was pisowskie niedorajdy zakuliście tego dzieciaka w kajdanki?
Gdzie maski?- już za to tylko kręcę wam postępowanie dyscyplinarne.
Za co zatrzymano tego dzieciaka? i dlaczego Policjanci byli bez masek?
Czy istniały podstawy użycia śpb w stosunku do osoby nieletniej?
Edycja 15.00
Jak ustaliłem u matki chłopca zdarzenie częściowo objęte opublikowanym nagraniem miało następujący przebieg:
15 letni chłopak palił e papierosa i został wezwany aby podszedł do radiowozu.Na pytanie policjantów o dane osobowe podał im fałszywe dane, których policjanci nie byli w stanie zweryfikować przez system.Powiedział im że zaraz przyniesie legitymację. W momencie gdy wyszedł z radiowozu i dochodził do szkoły został obezwładniony przez „policjantów” i miał być doprowadzony do dyrektora szkoły.
Mając na uwadze powyszy stan faktyczny stwierdzam, że dziecko nie popełniło żadnego wykroczenia ani też przestępstwa.Zastosowanie wobec niego środków przymusu bezpośredniego podczas stosowania których uszkodzono usta dziecka i nadgarstki stanowi przestępstwo przeklroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy policji.
Rzeczą nieprawdopodobną jest poczucie bezkarności policji akceptowane i promowane przez pisowskie szambo.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

5 thoughts on “DEMONSTRACJE, STRAJKI, MARSZE 10.10.2020r MIASTA POLSKIE – FOTO,VIDEO {Autor Gabi}

  1. Nie krytykuję i nie oczerniam w-ujciu Polaków jak ty, to i nic nie muszę! Ha, ha! Wczoraj wszyscy widzieli kto pianę bije, przez podpuszczanie do dzwonienia do Jabłona, a Tobie co? – Ryja urwało, że tylko podjudzasz innych jak nie do dzwonienia to do pisania? Najlepsze są twoje linki te z wróżkami, albo powtarzane do znudzenia starocie (często już zamieszczone dużo wcześniej przez innych). Nie ośmieszaj się! Zanim zaczniesz krytykować Polaków wpierw sam cokolwiek zrób – ja nie muszę, tym bardziej dla Ciebie nie muszę, ale zawsze z przyjemnością przyłożę intrygantom, podjudzaczom i szkodnikom Polaków :)))

  2. Wyszlo smiesznie i niepowaznie. Nastepnego protestu nie bedzie, a jesli go zorganizuja i wyjda na ulice, spaluje ichpolskojezyczna policja i wywiaza do izolatorium albo psychoduszki…

  3. Te protesty sa 5 po 12. Za pozno i za malo. Nic nie dadza, skoro nawet media o nich nie mowia. Od przyszlego tygodnia Poneta, Zuchewicz, Nadolski, Irokez , Jablonowski i cala ta zgraja pajacow beda mogli co najwyzej protestowac przed zona, ze zupa jest nieslona…Kolejny raz poliniaki, cebulaki daly sie wyjebac na bez mydelka…

    1. Do Lothar: ojoj! Wodzuniu prowadź krynico mądrości tych „poliniaków, cebulaków” do prawdy a nie tylko z bezpiecznej odległości krytykuj i narzekaj (czyżby andropauza dawała znać o sobie?)! Wprowadź swoje słowa w czyn zamiast utyskiwać jak stara baba w przedwojennym maglu a będę pierwsza – zawinę kiecę i polecę za twoim poważnym i nie śmiesznym protestem! Nie zapomnij wspomnieć kiedy i gdzie organizujesz ten swój protest i przeciwko czemu/komu będziesz protestował!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: