DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Trzy etapy wyszczepienia ludzkości {Autor Gabi}

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Program wyszczepienia całej ludzkości przeciwko koronawirusowi prawdopodobnie zamknie się w trzech etapach.

Etap pierwszy: SZCZEPIENIE OCHOTNIKÓW
Ci głupsi jako pierwsi ochotnicy zostaną zaszczepieni na koronawirusa. Bardzej ogarnięci nie dadzą się zaszczepić. Najpierw wszystkie główne media będą wszem i wobec rozpisywać się i pokazywać ochotników, którzy stoją w kolejkach po szczepionki na Covid-19. Kiedy już wyczerpie się zapas tych nieogarniętych (to ci, którzy dziś chodzą w maseczkach zaciągniętych po same oczy), mądrzejsi, którzy korzystają z Internetu, dowiedzą się, że mnóstwo z tamtych zaszczepionych będzie chorować- tym bardziej nie dadzą się zaszczepić‼‼‼
Wtedy przyjdzie FAZA DRUGA:
Ci niezaszczepieni zaczną być tak samo dyskryminowani jak ci, którzy obecnie nie poddają się tresurze noszenia maseczek, czyli nie będą mieli wstępu do kina, marketów, nie będą mogli korzystać ze środków transportu publicznego, a ich dzieci nie będą mogły chodzić do przedszkoli i szkół (czeka ich już sprawdzony „w boju” system edukacji online).
Tuż przed fazą trzecią cała moc propagandy skupi się na niezaszczepionych. Będą oni bowiem przedstawiani opinii publicznej jako „wrogowie zdrowia publicznego” – jak obecnie ci bez maseczek, którzy ni poddają się tresurze.

FAZA TRZECIA:

Na początku fazy trzeciej, będzie przymus zaszczepienia tych, u których nie ma przeciwwskazań lekarskich.

W końcówce tej fazy przyjdzie czas zaszczepić resztę…

Kto wówczas nie będzie miał „certyfikatu odporności” zostanie natychmiast aresztowany i wysłany do obozu koncentracyjnego, lub też nie będzie mógł po prostu opuścić własnego domu pod groźbą kary więzienia lub po prostu zastrzelenia na miejscu.

Taka czeka nas najbliższa przyszłość…

źródło: internet/

Za Robert Brzoza

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

One thought on “Robert Brzoza: Trzy etapy wyszczepienia ludzkości {Autor Gabi}

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: