DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sekretarz zdrowia Matt Hancock potwierdza, że ​​siły zbrojne będą zaangażowane w dystrybucję szczepionki Covid {Autor Gabi}

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Sekretarz zdrowia Matt Hancock potwierdza, że ​​siły zbrojne będą zaangażowane w dystrybucję szczepionki Covid, ponieważ ujawnia, że ​​planowanie ogólnokrajowego wdrożenia jest już w toku

  • Matt Hancock powiedział, że plany konferencji Partii Torysów dotyczące dystrybucji szczepionki są w trakcie
  • Plany połączenia NHS i sił zbrojnych w celu „wdrożenia”
  • Powiedział, że ludzie otrzymają szczepionkę „według priorytetu”, ale nie podali kolejności

Matt Hancock potwierdził dzisiaj, że wojsko będzie zaangażowane w dystrybucję szczepionki na koronawirusa.

Sekretarz zdrowia powiedział wirtualnej konferencji torysów, że „plany są w toku”, aby połączyć NHS i siły zbrojne w celu „wdrożenia”. 

Powiedział, że ludzie otrzymają szczepionkę „według priorytetu” – ale nie wyjaśnił, jaka będzie taka kolejność.  

Dochodzi po tym, jak wczorajsze źródła rządowe ujawniły, że szczepienie może nastąpić w Wielkiej Brytanii zaledwie „za trzy miesiące”, pozostawiając każdego dorosłego w kraju zaszczepionym przeciwko Covid-19 już w Wielkanoc.

Pan Hancock powiedział na konferencji torysów, że szczepionka jest „wielką nadzieją”.

Matt Hancock (na zdjęciu w zeszłym miesiącu) potwierdził dzisiaj, że wojsko będzie zaangażowane w dystrybucję szczepionki na koronawirusa

Matt Hancock (na zdjęciu w zeszłym miesiącu) potwierdził dzisiaj, że wojsko będzie zaangażowane w dystrybucję szczepionki na koronawirusa

Powiedział: „Premier powiedział dziś rano, że przed nami kilka trudnych miesięcy, ale pracujemy tak ciężko, jak tylko możemy, aby uzyskać szczepionkę tak szybko, jak to tylko możliwe.

„Plany są w toku. Połączenie NHS i sił zbrojnych jest zaangażowane w logistykę realizacji tego celu, umożliwiając wdrożenie.

„Ponieważ nie chodzi tylko o opracowanie szczepionki, a następnie przetestowanie szczepionki – co ma miejsce teraz – jest to zatem kwestia wprowadzenia szczepionki zgodnie z priorytetem, zgodnie z potrzebami klinicznymi.

„Ustaliliśmy kolejność, w jakiej ludzie to otrzymają, ustaliliśmy to w projekcie do czasu uzyskania ostatecznych danych klinicznych”.

Pan Hancock powiedział również na konferencji, że aplikacja NHS Covid-19 została pobrana 15 milionów razy.

– Zeszło z półki jak ciepłe bułeczki, jak cyfrowe ciepłe bułeczki – powiedział.

Aplikacja została ostatecznie uruchomiona we wrześniu, co pierwotnie obiecał pan Hancock na połowę maja.

Plany szczepienia wszystkich dorosłych Brytyjczyków przed Wielkanocą pokrywają się z sugestią Borisa Johnsona, że ​​Reguła Sześciu może zostać zawieszona w Boże Narodzenie, aby rodzina pięcioosobowa mogła zaprosić oboje dziadków na uroczysty lunch.

Premier podkreślił, że rząd zrobi „wszystko, co w naszej mocy, aby Święta Bożego Narodzenia były dla wszystkich normalne”.

Pan Johnson często wskazywał, że szczepionka jest kluczem do zniesienia wielu ograniczeń nałożonych na społeczeństwo od marca, ale nalegał, aby w poszukiwaniu takiej szczepionki „nigdy nie iść na skróty” lub „poświęcać bezpieczeństwo dla szybkości”.

Twierdzono, że rosnący wskaźnik zakażeń koronawirusem w Wielkiej Brytanii  może w rzeczywistości przyspieszyć próby szczepionek i zbliżyć świat o jeden krok do wyeliminowania choroby. 

Jednak naukowcy są sceptyczni i twierdzą, że może upłynąć znacznie więcej czasu, zanim będzie można przeprowadzić pełne szczepienie, donosi The Times .

Wcześniej w tym tygodniu raport Royal Society ostrzegał, że dystrybucja i produkcja szczepionki na tak masową skalę będą stanowić poważne wyzwanie. 

Nilay Shah, szef wydziału inżynierii chemicznej w Imperial College London i współautor raportu, powiedział: „Nawet jeśli szczepionka jest dostępna, nie oznacza to, że w ciągu miesiąca wszyscy zostaną zaszczepieni. 

Boris Johnson, sfotografowany wczoraj na budowie Conway Heathrow Asphalt & Recycling Plant w zachodnim Londynie, często identyfikował szczepionkę jako klucz do zniesienia wielu ograniczeń nałożonych na społeczeństwo od marca, ale nalegał: `` nigdy nie wolno nam iść na skróty ”lub„ poświęcić bezpieczeństwo dla prędkości ”w poszukiwaniu takiego rozwiązania

Boris Johnson, sfotografowany wczoraj na budowie Conway Heathrow Asphalt & Recycling Plant w zachodnim Londynie, często identyfikował szczepionkę jako klucz do zniesienia wielu ograniczeń nałożonych na społeczeństwo od marca, ale nalegał: „ nigdy nie wolno nam iść na skróty ”lub„ poświęcić bezpieczeństwo dla prędkości ”w poszukiwaniu takiego rozwiązania

Boris Johnson zapewnia, że ​​Święta Bożego Narodzenia będą „tak normalne, jak to tylko możliwe”

Mieszkańcy i pracownicy domów opieki jako pierwsi otrzymają szczepionkę Covid-19 przed personelem NHS i osobami w wieku powyżej 80 lat 

Mieszkańcy i personel domów opieki jako pierwsi otrzymają szczepionkę Covid-19, gdy zostanie ona zatwierdzona, zgodnie ze świeżymi zaleceniami rządu.

Wszyscy w wieku powyżej 80 lat i pracownicy NHS będą drugimi w kolejności, zaktualizowanymi wytycznymi Wspólnego Komitetu ds. Szczepień i Szczepień.

Ciało, które składa się z 20 najlepszych naukowców, doradza ministrom w sprawie wszystkich szczepionek. Przyznał, że jego wytyczne dotyczące dowolnego programu szczepień przeciwko Covid-19 w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie ulegną zmianie w przyszłości.

  • dorośli poniżej 65. roku życia o umiarkowanym ryzyku z problemami zdrowotnymi
  • wszystkie te 60 lat i więcej
  • wszystkie te 55 lat i więcej
  • wszystkie te 50 lat i więcej
  • reszta populacji (priorytet do ustalenia)

– Mówimy o sześciu, dziewięciu miesiącach. . . rok. Nie ma mowy o nagłym powrocie do normalności w marcu.

Uniwersytet Oksfordzki prowadzi od kwietnia próby szczepionki na ludziach i istnieje nadzieja, że ​​przed Bożym Narodzeniem zostanie ona zatwierdzona przez organy regulacyjne.

Źródła rządowe zaangażowane w długo oczekiwaną szczepionkę podały, że minie mniej niż sześć miesięcy, zanim pełny program, z wyłączeniem dzieci, będzie gotowy.

Plany przyspieszenia tego procesu obejmują utworzenie centrów szczepień drive-thru oraz zasad umożliwiających większej liczbie pracowników wykonywanie szczepionek.

Można nawet wezwać siły zbrojne, aby uzyskać dodatkową pomoc.        

„Spodziewamy się bliżej sześciu miesięcy i prawdopodobnie potrwa to znacznie krócej” – podało źródło rządowe.

Podanie dwóch dawek szczepionki 53 milionom dorosłych w okresie sześciu miesięcy wymagałoby 600 000 wstrzyknięć dziennie. 

Ci, którzy najbardziej potrzebują zastrzyków, są na pierwszym miejscu na liście, co oznacza, że ​​mieszkańcy domów opieki i personel otrzymają je, gdy tylko będą gotowe.

Następne są osoby w wieku powyżej 80 lat i pracownicy NHS, a za nimi wszyscy powyżej 65 roku życia, młodsi dorośli z grupy podwyższonego ryzyka oraz osoby powyżej 50 roku życia.

Niektórzy menedżerowie domów opieki zostali poproszeni w zeszłym miesiącu o listę kwalifikujących się pracowników pierwszej linii.

Rząd zamówił już około 100 milionów dawek oksfordzkiej szczepionki, która jeszcze nie zakończyła się sukcesem.

Ludzie wchodzą do stacji metra Oxford Circus w Londynie po godzinie 22:00, której podlegają puby i restauracje w celu zwalczania wzrostu liczby przypadków koronawirusa w Anglii

dailymail

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: