DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Paszporty kowidowe: pierwsze testy na lotniskach {Autor Gabi}

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W tym tygodniu na Heathrow odbywają się testy paszportów koronawirusowych w celu przetestowania technologii umożliwiającej ludziom podróżowanie po świecie, bez ryzyka poddania się kwarantannie.

Pasażerowie United Airlines i Cathay Pacific wypróbowują aplikację o nazwie CommonPass.

Oprogramowanie telefonu to cyfrowa przepustka zdrowotna, która może posiadać certyfikat testu na COVID-19 lub wskazywać, że ktoś został zaszczepiony w sposób zgodny z różnymi przepisami danych państw.

Technologia jest w dużym stopniu na etapie próbnym z wykorzystaniem wolontariuszy podczas lotów między: Londynem, Nowym Jorkiem, Hongkongiem i Singapurem.

Karnet działa, gdy pasażerowie przechodzą test w certyfikowanym laboratorium przed przesłaniem go do telefonu. Generuje kod QR, który może zostać zeskanowany przez personel linii lotniczej i funkcjonariuszy granicznych.

Nie trudno przewidzieć, że wprowadzą paszporty zdrowotne. Osoby je posiadające będą mogły szybciej podróżować, a na niektórych liniach mogą być bezwzględnie wymagane.

Robert Brzoza

źródło: dailymail.co.uk

Foto i strona z aplikacją: https://thecommonsproject.org/commonpass

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: