DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ile Polska posiada respiratorów? Morawiecki twierdzi, że to TAJNE {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Mateusz Morawiecki. Źródło: PAP
Mateusz Morawiecki. Źródło: PAP

Podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawicki został zapytany o to, ile Polska posiada respiratorów. Nie odpowiedział wprost, zasłaniając się klauzulą tajności.

Jak podkreślił szef rządu łączna liczba respiratorów w kraju przekracza 10 tys., a do walki z koronawirusem przeznaczono niecałe 10 proc. z nich.

– Respiratory, które przeznaczyliśmy na leczenie osób z koronawirusem to ok. 900. Zajętych respiratorów jest ok. 300, a więc wolnych jest ponad 500 – powiedział premier.

Zaznaczył, że „w Agencji Rezerw Materiałowych – w tzw. rezerwach, które są z punktu widzenia przepisów dostępne, jest dodatkowych 500 respiratorów”.

Klauzula tajności

Podkreślił, że to nie jest wszystko, czym dysponuje Polska. – Dzięki bardzo dobrym decyzjom ministra Łukasza Szumowskiego oraz ministra Janusza Cieszyńskiego zakupiliśmy więcej respiratorów, a więc mamy bezpieczniejszą sytuację, niż wiele innych krajów, i bezpieczniejszą sytuację, niż byłaby gdyby tych respiratorów nie było – powiedział szef rządu.

– Dodatkowa liczba objęta jest klauzulą tajności. Dzięki tym dodatkowym respiratorom pacjenci, którzy będą musieli ich używać będą zabezpieczeni – powiedział.

nczas,com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: