DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA PILNE !! Amerykańskie wojska w Porcie Gdańsk. Zobacz nietypowy rozładunek (foto, wideo) {AUTOR GABI}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Amerykańskie wojska w Porcie Gdańsk. Zobacz nietypowy rozładunek (foto, wideo) - GospodarkaMorska.pl

fot. GospodarkaMorska.pl

W połowie września, przy nabrzeżu Nabrzeżu Szczecińskim w gdańskim porcie odbył się rozładunek prawie 400 sztuk różnego rodzaju amerykańskiego sprzętu wojskowego. Operację nadzorowała grupa BLG Logistics.

Na pokładzie samochodowca Freedom przypłynęły między innymi wozy bojowe oraz ładunki spaletowane i skonteneryzowane. Całość operacji rozładunku przeprowadzono w zaledwie 12 godzin.

„Grupa kapitałowa BLG Logistics, do której należy BLG Autoterminal zajmuje się operacjami z udziałem wojsk amerykańskich już od 1940 roku. Mamy więc ogromne doświadczenie, stąd tak sprawne przeprowadzenie rozładunku. Nasza współpraca układa się wręcz modelowo, dlatego mamy nadzieję na więcej takich prac w przyszłości” – mówi Daniela Witkowska, operation manager w BLG AutoTerminal Gdańsk.

BLG działało na zlecenie armatora American Roll on – Roll off Carrier (ARC). Większość rozładowanego sprzętu trafiła do amerykańskiej jednostki w Powidzu. Mniejsza partia została przetransportowana do Żagania. Wywóz amerykańskiego sprzętu z gdańskiego portu trwał dwa tygodnie.

Przemieszczanie jednostek odbywa się w ramach Atlantic Resolve, zapewniającej ochronę bezpieczeństwa krajów nadbałtyckich.

Ćwiczenia Atlantic Resolve to amerykańska inicjatywa, którą zapoczątkowano po rosyjskiej agresji na Ukrainę w 2014 r. Ma na celu wzmocnienie potencjału militarnego NATO na jego wschodniej flance poprzez stałą obecność pododdziałów wojskowych United State Armed Forces i sił zbrojnych innych państw sojuszniczych w państwach członkowskich Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach tej operacji US Army przesyła w formie rotacyjnej wybrane brygadowe zespoły bojowe do Europy w formie stałej obecności.

Samochodowiec Freedom należący do armatora American Roll-on Roll-off Carrier (ARC) ma 190 m długości i 32 m szerokości. Został wybudowany w 1997 roku i pływa pod banderą Stanów Zjednoczonych.

gospodarkamorska.pl/
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: