DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Bank do kredytu oferował zaszczepienie klienta {AUTOR GABI}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niemieckie kanał RTL.DE dokładnie rok temu, opublikował video-reklamę jednego z berlińskich  banków Sparda Bank.

Reklama ta ukazała się również na YouTube.

Klienci banku, mogli otwierać bezdotykowo drzwi do własnych mieszkań lub domów, otrzymując gratis mikrochip pod skórę. Warunkiem było podpisanie umowy kredytowej.

Akcja skierowana była do wszystkich klientów Sparda Banku, którzy miedzy 1.10.2019 a 31.12.2019 dokładnie rok temu, zawarli umowę z bankiem o kredyt hipoteczny w wysokości co najmniej 50,000 Euro. W zamian, klientom banku wszczepiono chip w rękę. Za jego pomocą mogli między innymi otworzyć drzwi do własnego mieszkania, co widać na video-reklamie Sparda Banku.

Niewątpliwie bank próbował dotrzeć do grupy docelowej, jaką są młodzi, zafascynowani wysoką technologią. Do tego celu zastosowano tzw. NFC -Implantat / Near Field Communication / za pomocą którego można szybko przesyłać dane na bardzo krótką odległość. Technologia ta jest już od lat znana w smartphonach. Ponadto NFC umożliwia przesyłanie danych i liczb poprzez karty debetowe i kredytowe.

Duża niechęć wystąpiła na niemieckim facebook i YouTube, gdzie w komentarzach wyrażono duże obawy o bezpieczeństwie czipów. Na YT już po krótkim czasie od chwili ukazania się reklamy, pojawiło się ponad 1000 negatywnych komentarzy.

Do tej pory po upływie roku, nie wiadomo, ile osób skorzystało z oferty banku.

Oto reklama banku, w którym udział biorą transwestyci:

 

Autor: Christian Brandys-Specht

Za Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: