DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Na Mazowszu zawyją syreny. „Ćwiczenia na wypadek nalotów” {AUTOR GABI}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Od wtorku do piątku na terenie Mazowsza uruchamiane będą syreny alarmowe. Urząd Wojewódzki uspokaja, że to tylko ćwiczenia, na wypadek powiadamiania o zagrożeniu nalotów.

Uruchomienie syren planowane jest w dniach 6 – 9 października. „Będzie to trening systemu wczesnego ostrzegania towarzyszący ćwiczeniu RENEGADE–SAREX-20. W związku z tym, że są to ćwiczenia, mieszkańcy nie powinni podejmować żadnych czynności” – czytamy w komunikacie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Mieszkańcy Mazowsza mogą spodziewać się trzyminutowych, modulowanych dźwięków syren sygnalizujących ogłoszenie alarmu, a także trzyminutowych dźwięków ciągłych oznaczających jego odwołanie.

Na wypadek nalotów

„Włączenie syren alarmowych jest elementem ćwiczenia na wypadek powiadamiania o zagrożeniu nalotów z powietrza” – podkreślił urząd.

Wyjaśnił również, że zadanie polegające na ostrzeganiu i alarmowaniu ludności jest wykonywane przez każdego szefa obrony cywilnej na administrowanym przez niego terenie. „Na szczeblu wojewódzkim jest nim wojewoda, w powiecie starosta, w mieście prezydent lub burmistrz, natomiast w gminie wójt. Syreny zostaną uruchomione przez wojewódzkie, powiatowe oraz miejskie Centra Zarządzania Kryzysowego” – dodał urząd.

Tak na tvnwarszawa.pl relacjonowaliśmy ubiegłoroczną defiladę „Silni w sojuszach

„Leopardy są wspaniały narzędziem walki”

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: