DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Złośliwy! Azerbejdżan atakuje miasto bombami kasetowymi !!! {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Trwająca wojna między Azerbejdżanem a Armenią staje się tak zaciekła, że ​​Azerbejdżan uderza teraz w miasta cywilne bombami CLUSTER BOMBS!

Stepanakert, małe miasto liczące około 60 000 mieszkańców, zostało wczoraj zaatakowane przez Azerbejdżan. Co najmniej TRZY BOMBY KLASTRA wpłynęły na miasto. Oto wideo z DWÓCH takich bomb zdetonowanych w Stepanakert:

Klastry słyszalne o godzinie: 16 i ponownie o godzinie: 34 sekundy. . .

Trzeci klaster można faktycznie częściowo ZOBACZYĆ na poniższym filmie, a wyniki są również pokazane w niewielkim stopniu:

Dla nieświadomych BOMBA KLASTRA wygląda i działa tak, jak pokazano poniżej:

Ta broń jest tak okrutna, że ​​ponad 100 krajów podpisało traktat zakazujący jej używania. Azerbejdżan NIE podpisał takiego traktatu.

Azerbejdżan używa tej broni przeciwko CYWILIOM! Spójrz na samo miasto, to nie jest cel wojskowy:

Dziś rano (niedziela) donosi Stepanakert, że w użyciu są drony, artyleria, a nawet pociski LORA. Obrona przeciwlotnicza próbowała je zestrzelić, ale jest ich tak wiele, że okazuje się to trudne. Syreny trwają przez cały ranek.

W odpowiedzi Armenia uderzyła w lotnisko w Ganja w Azerbejdżanie. Liczne raporty mówią, że całe lotnisko zostało zniszczone.

ZEWNĘTRZNE

W miarę nasilania się walk między Azerbejdżanem (agresorem) a Armenią (ofiarą), inne narody już się angażują. Turcja jest liderem podstępnych działań, wysyłając zapasy, broń, a nawet myśliwce do walki z Armenią.

Co gorsza, Turcja rozpoczęła wysyłanie broni i dostaw do Azerbejdżanu przez Gruzję. Dziesiątki przyczep ciągnikowych ustawiają się w kolejce na granicy między Gruzją a Azerbejdżanem, chronionych przez gruzińską policję, aby przewieźć więcej broni do Azerbejdżanu.

Ponadto rząd turecki ma dziwne wyobrażenie o tym, co narusza Konwencję Genewską. Dziś rano Turcja jęknęła: „Turcja potępia atak Armenii na Gandżę”, nazywając go naruszeniem Konwencji Genewskiej.

Oczywiście Turcja NIC nie powiedziała o atakach Azerbejdżanu na Stepanakert.

Nie zapominajmy, że Turcja nadal odmawia wzięcia odpowiedzialności za ludobójstwo Ormian, które było największym i najbardziej okrutnym ludobójstwem w historii ludzkości. Chrześcijańskie ormiańskie dziewczęta były rozbierane, gwałcone i krzyżowane na drogach. Ormianie nie zapomnieli.

 

NAJSTARSZY NARÓD CHRZEŚCIJAŃSKI NA ZIEMI

Armenia to najstarszy chrześcijański naród na ziemi. Do 301 r. Królestwo  Armenii  stało się pierwszym państwem, które ogłosiło chrześcijaństwo jako swoją oficjalną religię po konwersji Królewskiego Domu Arsacydów w  Armenii . Ormiański Kościół Apostolski jest najstarszym narodowym kościołem na świecie.

Są atakowani przez muzułmańskich barbarzyńców z Azerbejdżanu i Turcji.

AKTUALIZACJA 10:11 EDT –

Poniższy film jest bolesny. Przedstawia dzielnicę mieszkaniową w Stepanakert w Armenii. Ładne, zadbane domy na cichej, czystej, uliczce. Ludzie w środku śpią lub po prostu budzą się na śniadanie.

Następnie rozlegają się syreny alarmowe, ponieważ muzułmański Azerbejdżan atakuje.  WIĘCEJ BOMB KLASTRA. 

Ten konflikt narasta.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: