DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Królowa Elżbieta żegna się z rodziną?! Porządkuje wszystkie sprawy!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Królowa Elżbieta ma już 94 lata. Trzeba przyznać, że to imponujący wiek, a dodatkowo monarchini wciąż cieszy się dobrym zdrowiem! Jednak myśli bardzo konkretnie o tym, co nieuniknione i stara się uporządkować wszystkie sprawy, a także przygotować rodzinę na swoje odejście.

W swoim życiu przeżyła już naprawdę wiele. Za jej panowania Wielka Brytania, ale przy okazji także i cały świat, bardzo się zmienił. Wiekowa królowa panuje już 67 lat i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to nie będzie trwało wiecznie.

Wszyscy co jakiś czas wstrzymują oddech, gdy okazuje się, że królowa jest przeziębiona, albo długo nie pokazuje się publicznie. Nie jest tajemnicą, że w tym wieku każda choroba może być niebezpieczna.

Powodem do prawdziwej paniki stała się oczywiście pandemia koronawirusa i obawa przez zarażeniem się królowej tym wirusem.

Kontakty królowej z innymi ludźmi zostały ograniczone do minimum. Królowa jednak bierze różne scenariusze pod uwagę i porządkuje sprawy swoje oraz te dotyczące Wielkiej Brytanii.

W mediach pojawiły się niedawno informacje, że Elżbieta II dopełniła formalności, zmieniających stan prawny jej prywatnych rezydencji na bardziej komercyjny – są one obecnie w większym stopniu przeznaczone do zwiedzania, a stawy przynależące do posiadłości, udostępniane są rybakom za odpowiednią opłatę.

Królowa Elżbieta II /WPA Pool /Getty Images
Królowa Elżbieta II /WPA Pool /Getty Images

Dwie najważniejsze z nich to liczące po 20 tysięcy hektarów posiadłości: Sandringham House w Anglii oraz Zamek Balmoral w Szkocji.

Ten krok ma zabezpieczyć przyszłość rodziny królewskiej. Na zmiany także jest już gotowy książę Karol (71 l.), który jest następcą tronu. Właśnie nie przedłużył dzierżawy  360 hektarowego terenu obok Highgrove, którym zajmował się od dawna.

Nie chciał podejmować takiego zobowiązania na kolejne lata, ponieważ zdaje sobie sprawę, że nie będzie mógł tam przebywać zbyt często, gdy sytuacja zmusi go do pozostania w Londynie.

To właśnie w Londynie przecież będzie musiał rezydować, gdy zabraknie jego matki. Do przeprowadzki gotowi są także Kate (38 l.) i William (38 l.), którzy po śmierci królowej Elżbiety będą wspierać księcia, a wówczas już króla, Karola.

Wszyscy zastanawiają się, co w przypadku śmierci królowej uczyni Harry wraz z żoną. Obecnie odcieli się oni z całą mocą od monarchii. Czy gdy królowej zabrakniem Harry wróci do rodziny, by tworzyć nową monarchię z ojcem i bratem?

zrodlo: https://pomponik.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: