DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SESJA NADZWYCZAJNA RADY MIASTA KRAŚNIK 5 G starcie z TVN {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

SESJA NADZWYCZAJNA RADY MIASTA KRAŚNIK.

RADNI POD PRESJĄ RZĄDU WYCOFUJĄ SIĘ Z UCHWAŁY INTENCYJNEJ – SESJA NADZWYCZAJNA RADY MIASTA KRAŚNIK

Radni Rady Miasta Kraśnik pod presją rządu wycofali się z uchwały intencyjnej popierającej petycję środowisk PROLIVE przeciwko elektrosmogowi i technologii 5G.

Uchwała była uchwałą intencyjną ponieważ rząd na mocy spec ustawy telekomunikacyjnej zwanej MEGAUSTAWĄ o wsparciu budowy bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych między innymi 5G, ograniczył prawa samorządów do decydowania o zmianach w lokalnym planie zagospodarowania przestrzennego, uniemożliwiając im decydowanie o możliwości zakazu budowy na swych terenach przedsięwzięć infrastruktury telekomunikacyjnej mogącej znacząco wpływać na degradację środowiska egzystencji organizmów żywych.Ostatecznie radni większością głosów (13 „za”, 5 „przeciw”) uznali petycję za niezasadną, w uchwale przyznali, że nie powzięli wystarczającej wiedzy dotyczącej sieci 5G i Wi-Fi.

Starcie z TVN.

Pani z TVN nie wróciła do tematu bo

Pani Krauzowicz puściła wodze fantazji kłamała jak z nut.

Poczytajcie sobie posty Orsona i jego kolegów, zobaczycie jaki to jest dopiero poziom rynsztoka. Nam zarzucają a oni tylko obrażają i myślą, że to takie fajne. Orson jest zachwycony Panią K przecież podała tyle badań, konkretów.
Panie Arkadiuszu Dziermański materiał TVN nie będzie przez nas komentowany przez długie miesiące. Za to Pani Krauzowicz pozostanie w naszej pamięci Nawet ulotki będą jej dedykowane, rozdamy w Warszawie. My jesteśmy odporni i zahartowani nas obroni prawda a Pani K nie pomoże nic. Takiej kłamczuchy to dawno świat nie widział. Tak kłamała że o mały włos by popłynęła. TVN nie oglądam.

 

 

 

Za Facebook /Zbigniew Gelzok/Studio Polakow You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: