DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PÓŁTORA BILIONA W 2021. RZĄD PIS ZADŁUŻA KRAJ NA POTĘGĘ… ZASTANIEMY BANKRUTAMI? {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Rząd Mateusza Morawickiego zadłuża kraj na potęgę! .Foto: wikimedia

Rząd Mateusza Morawickiego zadłuża kraj na potęgę! .Foto: wikimedia

Rząd PiS niszczy naszą gospodarkę, teraz zadłużenie rośnie w tak szybkim tempie, jak jeszcze nigdy wcześniej w powojenne Polsce! Teraz media podają, że do końca 2021 roku dług ma osiągnąć ponad półtora biliona złotych.

Jak podaje “Rzeczpospolita” czeka nas ogromne zadłużanie. Do końca 2021 roku deficyt wyniesie 1,52 bln zł.! Ta kwota jest o prawie połowę (ok. 480 mld zł) większa niż na koniec 2019 r. Tutaj rząd Mateusza Morawieckiego jest niekwestionowanym rekordzistą. Okazuję się, że do tej pory żadna ekipa rządząca, nie zadłużała nas tak szybko i na taką skalę.

Dług będzie rekordowo wysoki również w relacji do PKB. Już w przyszłym roku wyniesie 64,7 proc. PKB. Przypomnijmy, że unijny limit bezpieczeństwa wynosi 60 proc. i znajdziemy się wysoko ponad nim.

PiS złamie Konstytucję?

Co warto podkreślić taki sam limit, 60 proc., istnieje także w Polskiej Konstytucji. Eksperci uważają, że rząd PiS może to kreatywnie zaksięgować.

– Dziś mamy zielone światło dla wysokiego wzrostu zadłużenia – mówi Jakub Borowski, główny ekonomista Credit Agricole Bank Polska.

– Ale w 2021 r. zmieni się ono na żółte, a potem na czerwone. Akceptacja dla wysokiego poziomu długu zniknie, pojawi się presja na jego ograniczenie – ostrzega.

Czy brak pieniędzy w budżecie oznaczać będzie koniec socjalnego szaleństwa partii rządzącej?  „Rzeczpospolita” zastanawia się, czy rząd PiS w ogóle przewiduje spłacanie zadłużenia, czy raczej zostawi ten problem swoim następcom.

Źródło: „Rzeczpospolita”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: