DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

57 procent pracowników wszczepiłoby sobie chipy {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

57 procent pracowników wszczepiłoby sobie chipy

Wkrótce nasze społeczeństwo i siła robocza, może żyć w świecie opisanym w science fiction, posiadając wszczepione mikroczipy w celu zwiększenia wydajności. Według niedawnego badania przeprowadzonego rzez Citrix, dwie trzecie pracowników w Stanach Zjednoczonych i Europie obawia się, że do 2035 r. „Ludzie z wszczepionymi do ciał chipami będą mieli nieuczciwą przewagę na rynku pracy”.

W Szwecji i Stanach Zjednoczonych ludzie już zaczęli umieszczać mikroczipy w swoich ciałach, a znane osobistości, takie jak Elon Musk, inwestują w technologię sztucznej inteligencji (AI).

Zwolennicy twierdzą, że wszczepienie tej technologii do organizmu tworzy szybsze środowisko pracy, zwiększa wydajność pracowników i zwiększa wygodę.

Jednocześnie rośnie analiza etycznych aspektów tych inicjatyw, dotykając nie tylko ekonomicznego aspektu, ale również naruszenia prywatności i godności osoby ludzkiej.

Badanie Citrix wykazało, że 57 procent pracowników wszczepiłoby sobie chipy, gdyby były bezpieczne i poprawiały wydajność. CNN poinformowało, że w 2018 roku „tysiące ludzi w Szwecji… wszczepiło do rąk mikroczipy, które mogą pewnego dnia zastąpić klucze i karty”.

Elon Musk, magnat biznesowy i dyrektor generalny SpaceX, „niedawno pokazał działający implant mózgowy dla świń wykonany przez firmę Neuralink”, która jest kolejną firmą założoną przez Muska w celu opracowania interfejsów mózg-komputer. Wyszczególniony również przez CNN, startup z San Francisco o nazwie Synchron, częściowo finansowany przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, rozpoczął testy „bezprzewodowego implantu, który może stymulować układ nerwowy z wnętrza naczynia krwionośnego”.

Chociaż te idee mogą wydawać się wygodne dla dzisiejszego szybko rozwijającego się materialistycznego społeczeństwa, to pojawia się kilka problemów etycznych. Jak pokazuje ankieta Citrix, istnieje podział między tym, co pracodawca lub lider biznesu chce osiągnąć dzięki tej sztucznej inteligencji a obawami i wątpliwościami pracowników.

W rzeczywistości, chociaż „siedemdziesiąt siedem procent liderów biznesu uważa, że ​​działające pod skórą chipy i czujniki poprawią wydajność i produktywność pracowników do 2035 r.”, to rawie połowa ankietowanych pracowników – 43% – ma negatywną opinię o mikroczipach. Jak podkreśla raport, to negatywne podejście wynika z ekonomicznej niesprawiedliwości wynikającej z wszczepianych mikroczipów, ponieważ ludzie bez zwiększenia wydajności mogą być traktowani niesprawiedliwie w porównaniu do tych, którzy „pracują” szybciej lub lepiej dzięki sztucznej inteligencji.

Niektórzy wskazywali na zagrożenia dla bezpieczeństwa i prywatności, jakie stwarzają mikroczipy, że dzięki tej technologii ludzie utracą autonomię, stając się cyfrowymi niewolnikami właścicieli firm produkujących mikrochipy. Wiele z tych firm jest zarządzanych przez rządy, korporacje, sieci i wielkie firmy technologiczne, które już dziś zajmują się uciszaniem głosów konserwatystów, obrońców życia i rodziny za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Autor: prisonplanet.pl

Foto: Envato

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: