DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Burmistrz gminy Miasteczko Śląskie: „Pandemia to totalna ściema i głupota” {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Fot.: Michał Skrzydło/Facebook

Dziennikarz z portalu tarnogorski.info, zapytał Michała Skrzydło, burmistrza gminy Miasteczko Śląskie, co sądzi o pandemii koronawirusa. Stwierdził on, że „pandemia to totalna ściema i głupota”.

– Jest to kwestia dziwna. Jako Michał Skrzydło uważam, że to totalna ściema i głupota. Natomiast jako urząd działamy w granicach prawa. Jeżeli obowiązują nas nałożone obostrzenia, to musimy się do tego stosować. Tu jakby moje prywatne zdanie w tym momencie nie ma nic do rzeczy – powiedział burmistrz w rozmowie z dziennikarzem lokalnych mediów.

Burmistrz podkreślił również, że należy jak najszybciej znieść wszystkie obostrzenia. Nie może być tak, że 100 tysięcy osób musi przebywać na kwarantannie. Obywatele powinni mieć możliwość normalnie pracować.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: tarnogorski.info

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: