NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bombowiec USA do przenoszenia broni atomowej nad Mazowszem {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bombowiec B-52 do przenoszenia broni atomowej pojawił się nad polskim niebem. Amerykanie ćwiczą u nas wojnę z Rosją?

Superbombowiec Boeing B-52 Stratofortress wystartował z Anglii, po czym w asyście polskich myśliwców F-16 i MiG-29 przeleciał nad polskim niebem, by ćwiczyć wojnę USA z Rosją. Leciał m.in. nad Mazowszem, aż doleciał nad Podlasie, na którego niebie długo krążył.

Samolot ćwiczył atak na Rosję i Białoruś, zbliżając się do granicy tego drugiego państwa na ok. 65 km tj. ok. 5 minut lotu (okolice linii Goniądz – Mońki -Tykocin). Gdy samolot zbliżył się do północno-wschodniego odcinka granicy Polski (okolice Ruciane-Nida ok. 90 km do granicy z Rosją tj. ok. 7 minut lotu), Rosja poderwała myśliwiec Su-27 z bazy w Okręgu Kaliningradzkim.

To nie przesiąknięta fantazją opowieść sprzed lat, ale rzeczywistość sprzed kilku dni dokładnie z minionej środy, 24 września 2020 roku. O locie i jego szczegółach poinformował portal Białystok Nasze Miasto, który opublikował poniższą mapę lotu B-52 (za serwisem do śledzenia lotów adsbexchange.com).

Z mapy wynika, że samolot nawroty wykonywał mniej więcej na linii Szczytno – Wielbark – Chorzele – Przasnysz po czym kierował się na wschód zbliżając się do granicy Białorusi na odległość ok. 65 km.

Przyzwyczajeni jesteśmy już, że nad naszymi głowami latają amerykańskie śmigłowce Apache. Tak było kilka lat temu gdy helikoptery US Army w listopadzie lądowały i stacjonowały przez noc w polu pod Działdowem, a dwa transportowe chinooki z charakterystycznymi dwoma wirnikami przelatywały nisko nad mławskim rynkiem. Ale ten samolot jest wyjątkowy to amerykański bombowiec strategiczny dalekiego zasięgu, stworzony specjalnie by przenosić broń atomową. Nad Podlasiem wielokrotnie wykonywał pętle i nawroty, ćwicząc odpalanie rakiet.

Ćwiczenia, w ramach których odbyła się ta misja B-52 rozpoczęły się 21 września i obejmują olbrzymi obszar naszego globu od najbardziej na zachód wysuniętej części Oceanu Spokojnego do najbardziej na wschód wysuniętej części Europy (należącej do państw NATO). Załogi bombowców Sił Powietrznych USA zarówno tych ze Stanów Zjednoczonych jak i tych stacjonujących w Europie w ten sposób ćwiczą współpracę w trakcie działań z pilotami myśliwców innych państw NATO oraz Ukrainy. W tych działaniach uczestniczyły typu: B-1 Lancers, B-2 Spirits (latające skrzydło) i B-52 Stratofortresses. Wynika z oficjalnego stanowiska dowództwa sił USA dotyczącego misji „Bomber Task Force”, które szeroko informując o ćwiczeniach, chce zachować przejrzystość, by nie wzbudzać zbędnych emocji.

Jednocześnie od 17 września rozpoczęło się ćwiczenie amerykańskich sił powietrznych w Europie Astral Knight 2020, które trwało do 25 września, brały w nim udział polskie  F-16.

  • Jest to wspólne, wielonarodowe ćwiczenie z udziałem lotników, żołnierzy ze Stanów Zjednoczonych współpracujących z armią z Polski, Łotwy, Litwy, Estonii i Szwecji. Astral Knight jest zintegrowanym ćwiczeniem w zakresie obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej. Szkolenie obejmowało połączenie operacji lotniczych, wspomagane komputerowo. Samoloty uczestniczące w ćwiczeniach to m.in. Air Force F-16 Fighting Falcons, F-15 Eagle, KC-135 Stratotanker, KC-10 Extender, E-3 Sentry i B-52 Stratofortress, a także polskie F-16, SU-22 oraz śmigłowce Mi-17. Armia USA planuje także wykorzystanie rakietowego systemu ziemia-powietrze PATRIOT. Ćwiczenie ma na celu rozwinięcie i prowadzenie trwałej, regionalnej, zintegrowanej obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej architektury, integrację dowodzenia i kontroli, koordynację i interoperacyjność zdolności powietrznych i lądowych – czytamy na stronach Dowództwa Generalnego RSZ

Amerykański bombowiec strategiczny Boeing B-52 Stratofortress – zaprojektowany został do przenoszenia m.in. broni atomowej. Oblatany został w 1952 roku i walczył w wojnie wietnamskiej oraz pierwszej wojnie w Zatoce Perskiej.

Źródło: Dowództwo Generalne RZS, Białystok Nasze Miasto

Materiał Pomocniczy

Za You Tube/Tomasz Milewski

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: