DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wojna między Armenią a Azerbejdżanem. Sytuacja o godzinie 22:00 27 września. AKTUALIZACJA. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Konflikt między Armenią a Azerbejdżanem, który rozpoczął się 27 września rano, nie zamierza ustąpić po 12 godzinach i na razie wszystko wskazuje na dalszą eskalację.

Strona armeńska donosi o dziesiątkach zniszczonych pojazdów opancerzonych i ogromnych stratach wroga, Azerbejdżan pokazuje mapy ofensywy w trzech kierunkach:

Ministerstwo Obrony Azerbejdżanu zamieściło wideo ze swoich UAV i zdjęcie ze zniszczenia helikoptera Armeńskich Sił Powietrznych:

Prywatny film z Azerbejdżanu: najemnicy wysłani przez Turcję dzień wcześniej jadą wozami na linię frontu:

MON ARMENII – informuje  że armia Azerbejdżanu korzysta z wielkokalibrowego MLRS typu 9K58 Smerch o zasięgu ognia (w zależności od rodzaju amunicji) do 100 kilometrów lub więcej. Polega to na strzelaniu do celów znajdujących się głęboko na terytorium Armenii.

Ministerstwo Obrony Armenii zacytowało również wideo ze zniszczenia tureckiego UAV i klęski kolumny azerskich pojazdów opancerzonych:

Prywatne wideo strony ormiańskiej: armia ucieka ze swoich pozycji.

Jednak ważniejsze wiadomości napływają obecnie od zewnętrznych obserwatorów. W szczególności następuje gwałtowny wzrost ruchu samolotów transportowych z Rosji do Erewania, który rozpoczął się dzień wcześniej podróżą z Rostowa  An 124-100. To najcięższy samolot transportowy o ładowności 120 ton i możliwości przewożenia ładunków gabarytowych, więc wszyscy zadają sobie teraz pytanie – co przywiózł? Loty transportów rozpoczęły się wczoraj i podczas gdy ruch trwa.

Z drugiej strony obserwatorzy zauważają przybycie co najmniej jednego Lockheed C-5 Galaxy w Turcji, który jest również samolotem o dużej pojemności. Nie wiadomo, co przywiózł i przy jakiej okazji.

Podaje się również, że RA-23034, rosyjska wersja samolotu „dzień zagłady”, przybył do Soczi. Gdzie on jest w tej chwili – trackery nie otrzymały żadnych informacji.

Ponieważ wojna jest z definicji drogą oszustwa, nie ma wiarygodnych informacji z pierwszej linii i nie będzie. Niemniej jednak nawet z tego, że jest łącze internetowe, łatwo wywnioskować, że strona ormiańska przegrywa – świadczy o tym liczba rozmów telefonicznych między Erewanem a innymi stolicami. Fakt, że Ormianie nie są w stanie utrzymać nawet małego kawałka terytorium nawet na samym początku ofensywy, będącej swego rodzaju działającym zwiadem, nie jest na krótką metę zbyt dobry.

Widząc więc, że konwencjonalna wojna przegrywa i nie ma szans na odrzucenie wroga, Erewan może podjąć szalone emocjonalne akcje i zacząć uderzać w strategiczne cele Azerbejdżanu, na przykład tamy w elektrowniach wodnych. To nie jest bomba atomowa, ale efekt będzie porównywalny.

Są ślady takiej możliwości – taktyczne systemy rakietowe Armenii, które gdzieś lecą, już trafiły w ramy. Takie działania Armenii staną się dla niej katastrofą i utratą nie tylko spornego regionu, ale w ogóle całego terytorium i eskalacją konfliktu w wojnę między Rosją a NATO. W związku z tym pozostaje nadzieja, że ​​strony wrócą do stołu negocjacyjnego, choć na to nie ma nadziei.

UPDATE 27 września o godzinie 22:00

Ministerstwo Obrony Armenii dostarczyło film z miejsca zniszczenia jednej z kolumn wojskowych Sił Zbrojnych Azerbejdżanu:

Wideo ze strony azerbejdżańskiej (drugie):

Niepotwierdzony raport o zniszczeniu bazy wojskowej Armeńskich Sił Zbrojnych:

Strona azerbejdżańska donosi o zniszczeniu wszystkich systemów obrony przeciwlotniczej w rejonie działań wojennych, w tym co najmniej jednej baterii S-300. W tej chwili nie dostarczono zdjęcia zniszczonego sprzętu.

Pomimo ciemności dnia wojna nie wydaje się ustępować:https://twitter.com/i/status/1310300506015895552

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: