DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

The Dead Game – PĘTLA – między głupotą a inicjają {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Andrzej Tokarski

skutki pewnej retrospekcji

The Dead Game – PĘTLA – między głupotą a – inicjacją

…. trzeba tylko poczekać, dać myślom płynąć niespiesznie i patrzeć – gdzie nas zaprowadzą… jaką pętlę przyjdzie zatoczyć, by na nowo móc spojrzeć na rzeczy oglądane, lecz nie zobaczone.

Na początku tego cyklu był odcinek poświęcony selekcji – potem były różne odcinki, poświęcone różnym elementom tej globalnej rozgrywki – gdzieś niedawno pojawił się wykład Pani Ewy Paweli – poświęcony koncepcji inicjacji, ściślej inicjacji masońskiej – jako wyjaśnieniu powszechnego globalnego przymusu noszenia naryjców, czyli masek. Wedle tej hipotezy powszechne okneblowanie miało służyć przygotowaniu do rytuału przejścia – w domyśle na wyższy poziom świadomości.

Pozwoliłem sobie odnieść się do tej koncepcji krytycznie, acz zdawkowo, jednym komentarzem na youtobe. Szczęśliwie wątek podjęła i znakomicie rozwinęła, opatrując należytą podbudową pojęciową – Pani Lotna w obszernym tekście opublikowanym tu, na Portalu.

Trochę czasu minęło, kilka dni temu pozwoliłem sobie postawić tezę – wydaje się, że nową, autorską – dotyczącą przypuszczalnej przyczyny przymusu maseczkowego i paskudnego zamysłu za nim skrytego – ująłem sedno tej teorii skrótowo – jako dążenie do SKRETYNIENIA populacji. Pokrótce wyjaśniłem zasadę działania tego procesu, kto chce może sobie poszukać w literaturze – o skutkach długotrwałego i chronicznego – niedotlenienia, w tym – niedotlenienia mózgu.

I teraz popatrzcie Państwo uważnie – zróbmy pętlę i cofnijmy się do – selekcji. Jej reguły zostały przygotowane i ustanowione w taki sposób – że jeżeli ktoś miał odwagę poszukiwania wyjścia – i potencjał o tego potrzebny – to bez większego trudu mógł chodzić bez naryjca i śmiać się z obostrzeń. Wystarczyło powiedzieć, że się nie może – bo stan zdrowia… koniec rozmowy, zero mandatu.

Ale – trzeba było wiedzieć na co się powołać, umieć to zrobić, umieć przy tym nie zirytować policjanta – a jak się trafił trudny glina – umieć nie przyjąć mandatu i mieć odwagę pójść do sądu. NIE KAŻDY POTRAFIŁ TO OGARNĄĆ.

Prawo niby się zmieniło, ale przecież dalej są pozostawione furtki – dokładnie tak, jak opisałem to miesiące temu: proponujemy wam grę o życie, śmiertelną – ale nie beznadziejną – kto potrafi poznać reguły i grać według nich – wygra. Kto nie potrafi – przegra – bo nie potrafił. Sam sobie winien.

Nie potrzebujemy tych, co nie potrafią.

I teraz zobaczcie Państwo co się dzieje – ci którzy nie zadali sobie trudu myślenia, dociekania, dbałości o swoje zdrowie – i zasuwają od ponad pół roku w naryjcach – są stale niedotlenieni, zmęczeni, coraz słabsi… coraz trudniej im się myśli – coraz bardziej czekają, aż KTOŚ ulży ich cierpieniu, pozwoli zdjąć przeklętego naryjca. I mają nadzieję, bo już spoza zmęczenia dociera do nich informacja, że JEST SZCZEPIONKA – IDZIE WYBAWIENIE – ZASZCZEPIĄ SIĘ – I BĘDĄ WRESZCIE WOLNI….

Przegrali – przez bierność, lenistwo – selekcję – bo szczepionka jeżeli ich uwolni, to albo od bycia człowiekiem, gdyż staną się biorobotami, cyborgami – albo od bycia w ogóle – od życia.

Ale ci którzy wykazali się – KREATYWNOŚCIĄ, NIEZALEŻNOŚCIĄ, ODWAGĄ – nie są zatruci własnymi wyziewami. Ich mózgi nie są umęczone, wręcz obumarłe w wyniku trwałego niedotlenienia. Unikają lekarzy, testów, szczepień, bo WIEDZĄ.

Bo ZADALI SOBIE TRUD. Życie w nich kipi, gniew buzuje, są gotowi na dalsze wyzwania. Stawią opór! Są ZDROWI. Selekcja im nie zaszkodziła – wręcz przeciwnie – zahartowała, wzmocniła psychicznie.

I teraz pytanie: czy o to chodziło? Rzucić społecznościom narzędzia – by same dokonały selekcji. I za chwilę ją dokończyły – słabi i bezwolni pójdą, pobiegną – się zaszczepić….bo jest szczepionka!

A silni i odważni – nie pójdą – tylko udadzą się w drugą stronę – byle dalej od strzykawy

I selekcja się dopełni…bez przymusu.

…no, to takie są refleksje wynikłe z wykonania – pętli w czasie – i spojrzenia na nowo – niby na to samo – ale z innej perspektywy…

Źródło:
Andrzej Tokarski „The Dead Game – PĘTLA – między głupotą a inicjacją” Neon24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: