DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ROBERT KENNEDY JR. TWIERDZI, ŻE BILL GATES JEST ”WŁAŚCICIELEM WHO” {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kennedy twierdzi, że Gates finansuje 10% budżetu WHO oraz , że WHO błaga Gatesa o finansowanie.

Robert Kennedy poinformował, że Bill Gates jest właścicielem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i nazwał założyciela Microsoftu „najpotężniejszym człowiekiem, który trzyma w garści zdrowie publiczne na świecie”.

Kennedy Jr., syn Roberta F. Kennedy’ego i siostrzeniec Johna F. Kennedy’ego, przedstawił swoje uwagi w wywiadzie na kanale YouTube Valuetainment, 2 maja 2020 r.

Kennedy oznajmił, że Gates wykorzystał swój wpływ, by zmienić podejście WHO do eliminacji chorób. WHO stosowała politykę eliminowania chorób poprzez eliminację ubóstwa. Najlepszym sposobem na wyeliminowanie chorób jest zapewnienie zubożałym społecznościom odpowiednich zasobów, takich jak czysta woda, urządzenia sanitarne oraz żywność.

Bill Gates zmienił to podejście. Kennedy twierdzi, że Gates skoncentrował uwagę WHO na zwalczanie chorób poprzez szczepienia.

„Uważa, że ​​jedyną drogą do dobrego zdrowia jest strzykawka” –

stwierdził Kennedy w trwającym dwie godziny wywiadzie.

Według Kennedy’ego połowa budżetu WHO przeznaczona jest na program szczepień przeciwko polio autorstwa Gatesa.

Szczepionka przeciwko polio stworzona przez Fundację Gatesa spowodowała epidemie polio na całym świecie a nawet w miejscach w których polio nie było obserwowane od dziesięcioleci, i że 70% przypadków polio na Ziemi pochodzi ze szczepionki przeciwko polio.

„Myślę, że Gates ma tak dobre intencje jak misjonarze, którzy przynieśli ospę Indianom. Ten człowiek myśli, że został w jakiś sposób ustanowiony przez Boga, aby przynieść światu zbawienie poprzez technologię”.

Bill Gates przekazał ponad 300 milionów dolarów na opracowanie szczepionki COVID-19 i zamierza wprowadzić globalny plan szczepień w celu zwalczania chorób na całym świecie.

Kennedy poruszył też temat nowej sieci 5G, która jest obecnie wdrażana na całym świecie.

Powiedział, że Bill Gates będzie miał „pełną kontrolę nad naszym społeczeństwem” za pośrednictwem 5G. Kennedy twierdził, że Gates dużo zainwestował w sieci 5G i jest właścicielem setek tysięcy naziemnych anten.

Kennedy twierdził, że władze wykorzystają 5G do śledzenia ruchów, aby dowiedzieć się, gdzie jest dana osoba w danym momencie.

„5G nie polega na szybkim pobieraniu gier” – powiedział. „5G dotyczy nadzoru i gromadzenia danych”.

Powiedział, że obecne restrykcje, które są stosowane podczas pandemii COVID-19, szkolą społeczeństwo, jak postępować zgodnie z zasadami nadchodzącego NWO.

„Obecna pandemia uczy nas akceptowania wszelkiego rodzaju inwigilacji oraz akceptacji ograniczeń naszych praw obywatelskich, otwiera to rządowi możliwość powiedzenia nam, że musimy zostać w domu i nie wysyłać naszych dzieci do szkoły”.

Kolejnym spostrzeżeniem Kennedy’ego było to, że Bill Gates instaluje chipy u ludzi w całej Ameryce. Powiedział, że to może być wykorzystane do przechowywania dokumentacji medycznej osoby, ale zostanie wykorzystane do czegoś znacznie bardziej złowieszczego.

źródło:globalna.info
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: