DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dr.Henry Makow: Faszystowska twarz Wirusa {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
„Powinieneś być świadomy, że ta szczepionka zmienia twoje DNA na zawsze. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie można tego„ poprawić ”ani wyleczyć. Może to spowodować trwałą wadę, która może również zostać przeniesiona na twoje dzieci i wnuki. Nawet jeśli nic nie pójdzie „źle”, nie jesteś już taki sam, ponieważ twoje DNA zostało trwale zmienione.” – Peter Koenig

Peter Koenig jest ekonomistą i analitykiem geopolitycznym. Przez ponad 30 lat pracował w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia.

Tekst autorstwa Peter Koenig:

Scena wygląda jak prawdziwy faszyzm z poradnika Hitlera z lat trzydziestych XX wieku.

Dziesiątki tysięcy ludzi demonstrowało w sobotę 26 września na londyńskim Trafalgar Square i Hyde Parku przeciwko restrykcyjnym i opresyjnym środkom COVID w Wielkiej Brytanii.

W krótkim, 3-minutowym przemówieniu dr Heiko Schöning mówił Prawdę do władzy, na temat kłamstwa COVID oraz tego, co wyrządziło ludzkości i światowej gospodarce. Rozmawiał z dziennikarzem, kiedy został nagle zatrzymany przez policję, zakuty w kajdanki, wepchnięty do radiowozu i przewieziony do Wandsworth Custody Center, gdzie był przetrzymywany przez 22 godziny, po prostu za powiedzenie prawdy o COVID-19.

27 września dr Schöning został zwolniony i wiwatowany przez opinię publiczną przed komisariatem policji. Rozmawiając z osobami, które go przywitały powiedział, że policja skonfiskowała jego telefon komórkowy, komputer i książkę pod tytułem Corona False Alarm autorstwa dr Kariny Reiss i dr Sucharita Bhakdi, znanych niemieckich naukowców.

Dr Bhakdi jest mikrobiologiem i epidemiologiem chorób zakaźnych, a dr Reiss jest profesorem i badaczem na Uniwersytecie Christian-Albrechts w Kilonii. Książka jest już bestsellerem w Niemczech, a jej tłumaczenie na angielski może podążać podobną ścieżką sukcesu na całym świecie.

Heiko Shoenig, niemiecki lekarz, współzałożyciel ACU – niemieckiej pozaparlamentarnej komisji dochodzeniowej (Covid), aresztowany podczas protestu w Londynie.
Kiedy przemawiał przed komisariatem, dr Schöning wezwał ludzi do obrony swoich praw. Do walki i stawiania oporu. Przypomniał o ogromnych pokojowych środkach przeciwko COVID i demonstracjom przeciwko uciskowi, które odbędą się 10 października 2020 r. w Berlinie, gdzie spodziewają się setek tysięcy ludzi, jak to miało miejsce w przypadku pokojowych protestów 1 sierpnia i 29 sierpnia 2020 roku. Zaprosił wszystkich do przyjazdu do Berlina i udziału w proteście, wspominając również, że Robert Kennedy Jr. był z nim na scenie 29 sierpnia w Berlinie. Zobacz krótkie wideo.

SZWAJCARIA

Niemal jednocześnie, na ostatniej wrześniowej sesji, szwajcarski parlament przedłużył stan wyjątkowy COVID-19 do 31 grudnia 2021 r., Przyznając Szwajcarskiej Radzie Federalnej (wykonawczej) uprawnienia pozakonstytucyjne.

Termin może oczywiście ulec przedłużeniu, jeżeli Parlament tak zdecyduje. Najbardziej uderzające w ramach tego prawa, składającego się z 21 artykułów i niezliczonych podsekcji, jest to, że rząd federalny jest upoważniony do narzucenia obywatelom Szwajcarii szczepionki modyfikującej ludzki genom, tj. Szczepionki Moderna (Bill Gates) które już blisko 5 milionów dawek zostało zamówionych, według wcześniejszych szwajcarskich doniesień prasowych.

Można by szczepionkę zastosować w ramach przyspieszonej procedury zatwierdzania – cokolwiek to oznacza. Wiadomo, że szczepionka została do tej pory przetestowana tylko na 45 zdrowych ochotnikach, z których wszyscy mieli skutki uboczne wymagające hospitalizacji. Wkrótce ma się rozpocząć kolejna runda testowa z udziałem 600 zdrowych ochotników.

Powinieneś być świadomy, że ta szczepionka zmienia twoje DNA na zawsze. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie można tego„ poprawić ”ani wyleczyć. Może to spowodować trwałą wadę, która może również zostać przeniesiona na twoje dzieci i wnuki. Nawet jeśli nic nie pójdzie „źle”, nie jesteś już taki sam, ponieważ twoje DNA zostało trwale zmienione.

Referendum ludowe przeciwko tej ustawie rozpoczyna się 6 października 2020 roku.

Obywatele Szwajcarii i obywatele świata: uważajcie na szczepionkę Moderna!

źródło:henrymakow.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: