DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Chińska nauczycielka skazana na śmierć za zatrucie przedszkolaków {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chiński sąd skazał przedszkolankę na śmierć za otrucie 25 dzieci, z których jedno zmarło.

 

Wang Yun została aresztowana w zeszłym roku po tym, jak dzieci z przedszkola w mieście Jiaozuo zostały przewiezione do szpitala po zjedzeniu porannej owsianki. Sąd powiedział, że Wang Yun dodała azotyn sodu do śniadania uczniów swojego kolegi z pracy w ramach zemsty po kłótni. Sąd opisał panią Wang jako „nikczemną i podłą”. Incydent 27 marca ubiegłego roku wstrząsnął Chinami i trafił na nagłówki gazet na całym świecie.

Poinformowano, że 23 dzieci zaczęło wymiotować i mdleć po zjedzeniu śniadania. Śledztwo policyjne zostało wszczęte po zarzutach, że zostały otrute przez nauczyciela. W poniedziałek lokalny sąd w Jiaozuo skazał panią Wang na śmierć. W oświadczeniu napisano, że dodała azotyn sodu do owsianki młodych uczniów innego nauczyciela w ramach „zemsty” po tym, jak „pokłócili się o kwestie zarządzania uczniami”. Azotyn sodu jest często stosowany jako dodatek do żywności do peklowania mięsa, ale w dużych ilościach może być toksyczny.

Sąd stwierdził również, że nie był to pierwszy raz, kiedy pani Wang otruła ludzi, odnosząc się do wcześniejszego incydentu, w którym kupiła azotyn przez internet i otruła męża, który odniósł drobne obrażenia. Jedno z zatrutych dzieci zmarło w styczniu po spędzeniu w szpitalu 10 miesięcy.

Sąd oświadczył, że pani Wang była „nikczemna i podła, konsekwencje jej zbrodni były niezwykle poważne i zasługuje na surową karę”. Chociaż Chiny odmawiają ujawnienia liczby osób poddawanych karze śmierci, organizacje walczące o prawa człowieka uważają, że każdego roku giną tysiące ludzi. Wyrok wykonuje się poprzez śmiertelny zastrzyk lub rozstrzelanie.

Autor:
Tłum. Katarzyna Fudali
Źródło: bbc.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: