DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – W Brazylii ponad 30 tysięcy zakażeń koronawirusem w ciągu 24 godzin. W Polsce już blisko 2,5 tysiąca ofiar [NA ŻYWO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ponad 32 tysiące zakażeń koronawirusem wykryto w ciągu ostatnich 24 godzin w Brazylii – która pod względem liczby infekcji SARS-CoV-2 jest trzecim najbardziej dotkniętym przez pandemię krajem świata: po Stanach Zjednoczonych i Indiach. W Polsce liczba potwierdzonych od początku epidemii zakażeń zbliża się do 90 tysięcy, a liczba ofiar śmiertelnych Covid-19: do 2,5 tysiąca. Najnowsze i najważniejsze informacje związane z pandemią koronawirusa w Polsce i na świecie zbieramy dla Was w naszym na bieżąco aktualizowanym raporcie dnia!

Ponad 32 tysiące zakażeń koronawirusem wykryto w ciągu ostatnich 24 godzin w Brazylii - która pod względem liczby infekcji SARS-CoV-2 jest trzecim najbardziej dotkniętym przez pandemię krajem świata: po Stanach Zjednoczonych i Indiach. W Polsce liczba potwierdzonych od początku epidemii zakażeń zbliża się do 90 tysięcy, a liczba ofiar śmiertelnych Covid-19: do 2,5 tysiąca. Najnowsze i najważniejsze informacje związane z pandemią koronawirusa w Polsce i na świecie zbieramy dla Was w naszym na bieżąco aktualizowanym raporcie dnia!
/Abedin Taherkenareh /PAP/EPA
Aby odświeżyć stronę  lub włącz automatyczne odświeżanie :

07:08 BRAZYLIA

W ciągu ostatnich 24 godzin w Brazylii wykryto 32 058 nowych zakażeń koronawirusem, a zmarło 863 chorych na Covid-19.

Według danych tamtejszego resortu zdrowia, od początku epidemii odnotowano w tym kraju ponad 4,7 mln zakażeń, a liczba ofiar śmiertelnych sięga już niemal 143 tysięcy.

Pod względem liczby zakażeń Brazylia jest trzecim najbardziej dotkniętym przez pandemię krajem świata: po Stanach Zjednoczonych i Indiach. Pod względem liczby ofiar śmiertelnych Covid-19 zajmuje drugie miejsce: po USA.

07:01 BILANS EPIDEMII w POLSCE

89 962 zakażenia i 2 483 ofiary śmiertelne: to aktualny bilans pandemii koronawirusa w Polsce.

Tylko wczoraj resort zdrowia poinformował o 1 326 nowych zakażeniach i aż 36 ofiarach śmiertelnych.

zrodlo:rmf24.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: