DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ANONIMUS BLOG KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – PUBLIKUJĘ OD DAWNA! Polin to przestępczy „słup” finansowy wyłudzający kredyty z zachodnich i chińskich banków dla Izraela! {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Izrael drenuje finansowo kolonię ‚Polin”.

Sceny niczym z filmu sensacyjnego: ogromne pieniądze… debatujący przestępcy i finansiści przy stole… spisek przeciwko Polsce… agenci Mossadu jako uczestnicy spisku… akcja toczy się w Brooklyn’ie, NY!

Ale to fakty!

… A nie żaden scenariusz do super-produkcji najnowszego filmu.

Niestety!

CHRONOLOGIA FAKTÓW:

Rok 2012 – kilka central diaspory żydowskiej spotyka się w Nowym Jorku. Powodem są kłótnie pomiędzy Żydami, co do rozdziału łupów z akcji ”holocaust”. Ogromne kwoty z odszkodowań II wojny światowej (wypłacane przez Niemcy) w 90% trafiają do diaspor żydowskich w USA oraz w Izraelu…. Ale na ”żydowskim rynku łupów” nieoczekiwanie pojawił się trzeci, chciwy gracz – to Chabad Lubawitch gnieżdżący się w Europie Środkowej i Wschodniej. To właśnie Chabad Lubawitch zażądał spotkania w Brooklyn’skiej centrali Żydów, po to, aby wyrwać dla siebie część z tego ’lukratywnego ciastka’.

Habat Lubawicz jest sektą żydowską, którą wiele odłamów judaizmu nie uznaje.Chabad Lubawitch nie czerpie nauk z tradycyjnych kierunków… ’wymyślił swoją żydowską drogę’.

Chabad Lubawitch zagnieździł się w Polsce, Ukrainie i Białorusi – z których części próbuje zbudować dla siebie ”nowe żydowskie państwo” POLIN. Ci Żydzi głoszą niebezpieczną ideologię… wrogą dla etnicznych mieszkańców Europy.

W czasie gwałtownej dyskusji (w roku 2012) Chabad Lubawitch żądają dla siebie dużej części z odszkodowań za II wojnę światową. Niestety, ale diaspory żydowskie z USA oraz z Izraela ani myślą dzielić się z nowymi żydowskimi wspólnikami! W sposób kategoryczny odrzucają ich żądania i pretensję bez żadnego uzasadnienia.

Rok 2013 – Chabad Lubawitch przeniknął z sukcesem w struktury państwowe Ukrainy – dominując tam politycznie. Ich oczy skierowały się w stronę Polski. Przy władzy było PO Tuska, które realizował politykę Niemiec. Żydzi wymyślili więc przewrót w Polsce i nowe rozdanie. W tym celu dobili targu z partią Kaczyńskiego PiS. Agenci Mossadu uznali, że przewrót w Polsce zainicjowany przez Chabad Lubawitch będzie korzystny dla Izraela… i w tym celu zrealizowali skandal polityczny, nazywany ”aferą taśmową” (m. in. w Sowa i przyjaciele). Po przejęciu władzy w Polsce przez PiS, żydostwo dostało od Kaczyńskiego wiele za pomoc….

… ale Żydzi oznajmili, że to dopiero początek! Ich apetyty na polską kasę są o wiele większe. A jeśli Kaczyński nie przyjmie do wiadomości tych żydowskich żądań – to gorzej dla Kaczyńskiego i jego PiS.

Rok 2016 – Kaczyński wraz PiS-em zaciąga w bankach zachodnich (czytaj: syjonistycznych) ogromne kredyty aby spełnić swoje najważniejsze obietnice wyborcze: czyli 500+ oraz pomoce socjalne. W zamian za ogromne kredyty PiS zastawia Lasy Państwowe oraz inne aktywa naturalne: m.in. pozbywa się ważnych (dla autonomii państwa) węzłów energetycznych i ujęć wody. 95% tego przejmują Żydzi, 5 % przejmują Niemcy. Polska jest zadłużona… i nie posiada żadnej samodzielnej gałęzi przemysłu. Nie posiada motoryzacji, elektroniki, stoczni, etc. Rolnictwo prawie nie funkcjonuje. Polska nie produkuje polskich towarów, tylko produkuje towary niemieckie, francuskie i hiszpańskie. Kapitał zagraniczny wywozi wszystkie zyski z Polski, a Polaków wykorzystuje finansowo jak robotników przymusowych w III Rzeszy.

Środowiska żydowskie z USA oraz z Izraela przejmują wszystko co tylko się da przejąć od Polski.

Dodatkowo przywlekli z Washington D.C. do Polski ustawę 447 – by wyrwać co najmniej z polskiego budżetu 300 mld. Dolarów!

… Ale Chabad Lubawitch nie chce się tylko przyglądać, jak inni Żydzi sprzątają im wszystkie łupy!

Obmyślili PLAN!

Rok 2017 – Chabad Lubawitch spotyka się z Kaczyńskim i daje mu ”ofertę nie do odrzucenia”….

… twierdzą, że skoro w budżecie państwa polskiego już nic nie ma oprócz długów… to przejmą należne Polsce odszkodowania za reperacje wojenne II wojny światowej(sic!).

Żydzi ponaglili więc PiS, a Kaczyński….

W efekcie ’ni z gruszki – ni z pietruszki’ poseł PiS Arkadiusz Mularczyk odkurzył swoje wyliczenia szkód wojennych i zapowiedział o wystąpienie o zadośćuczynienie Niemiec.

Ale niemiecki wywiad doskonale wie, że te odszkodowania nie byłyby dla Polski i dla Polaków – tylko dla żydostwa!

A to zmienia wiele!

Niemcy już zapłaciły Izraelowi i innym Żydom ogromne kwoty za wojnę… więc obecnie nie widzą sensu płacenia drugi raz odszkodowań za te same niemieckie zbrodnie wojenne względem Żydów!

Niemcy wiedzą, że Polska spełniałaby rolę tylko tzw. ”słupa” dla którego wyasygnowałaby ogromne pieniądze….

… ale beneficjentem tych ogromnych pieniędzy byliby wyłącznie Żydzi!

Cała niemiecka kasa nawet nie wpłynęłaby na konta polskie… ale bezpośrednio na konta izraelskie!

Rok 2020,luty – Polska strona oficjalnie wysyła sygnały do Niemiec o wszczęcie rozmów negocjacyjnych w sprawie odszkodowań wojennych. Przedmiot negocjacji to 850 mld. dolarów.

Rok 2020, kwiecień – Spotkanie środowisk żydowskich w Nowym Jorku. Żydzi ustalili, że sekta żydowskich Chazarów (Chabad Lubawitch) z Europy Wschodniej – według prawa żydowskiego – przejmuje całość odszkodowań reperacji wojennych należnych Polsce; czyli prawo do 850 mld. Dolarów. Które będą Polsce wypłacać Niemcy.

W zamian sekta żydowska Chabad Lubawitch zrezygnował z prawa do zysku pochodzących z przejęcia Polskich Zasobów Naturalnych oraz Lasów Państwowych i Akwenów Wodnych.

Środowiska żydowskie powiadomiły o szczegółach Konsula RP w Nowym Jorku.

Rok 2020, kwiecień – Na spotkaniu w Kijowie w rezydencji Zelenskiego odbyło się spotkanie pomiędzy państwem Izrael a sektą Chabad Lubawitch. Izrael (jako państwo) wniósł swoje pretensje co do rozdziału 850 mld. dolarów – wypłacane za reperacje wojenne należne Polsce. Renegocjowano umowę wewnątrz-żydowską; ustalono nowy rozdział środków należnych Polsce: 500 mld. dolarów dla Chabad Lubawitch oraz 350 mld. dolarów dla państwa Izrael. Izrael planuje zapłacić tą kasą za budowę kilku ujęć silosów odsalania wody morskiej i uzdatniania do spożycia. Silosy planuje się budować wzdłuż Morza Śródziemnego.

SYJONISTYCZNY PiS WYPEŁNIA EGZEKUCJE KOMORNICZE ROSZCZEŃ IZRAELA PRZECIWKO POLAKOM

PiS wykonuje wyroki (czytaj: egzekucje komornicze) państwa Izrael oraz central żydowskich w USA – przeciwko Polsce!

PiS rozsprzedał żydostwu całą Polskę, a teraz handluje – na rzecz żydostwa – nawet polskim odszkodowaniem za ofiary Polaków w czasie wojny:

 • za polskie zniszczone nieruchomości w czasie wojny,
 • za niszczony polski przemysł w czasie wojny,
 • za okrojone polskie granice – po wojnie, etc.).

Według ustaleń PiS – Izrael z roku 2018:

„…wszystkimi polskimi długami państwowymi zarządza bank ”JP Morgan” z centralą w Nowym Jorku, ale z nową siedzibą w Warszawie…”.

JP Morgan zatrudni „kapo”.

JP Morgan zatrudni w polskiej filii „kapo”.

May 6, 2019

JP Morgan zatrudni w polskiej filii „kapo”.

Polska miała to nieszczęście, że bank inwestycyjny i funduszowy JP Morgan – a właściwie JP Morgan Chase Bank (co jest istotne) – ulokował się w Warszawie, czyli pocelował następną gospodarkę europejską do odstrzału. Długo można dyskutować o kontrowersyjnej i szkodliwej działalności tego banku, który zwiększa a nawet generuje ubóstwa i katastrofy humanitarne!

JP Morgan to moloch zasilający Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy i FED… FED wbrew nazwie jest instytucją wyłącznie prywatną, która przeszkadzała wielu prezydentom USA, przeszkadza aktywnie też obecnemu prezydentowi.

Należy rozdzielić politykę zagraniczną USA od polityki inwazyjnej banku JP Morgan! Chociaż JP Morgan posiada siedzibę w Nowym Jorku – to jest autonomicznym ‚tworem korporacyjnym’, który reprezentuje wyłącznie własny korporacyjny interes. Stany Zjednoczone jako państwo rzadko kiedy ma zbieżne interesy z tą korporacją finansową. Chociaż nie wolno zapominać, że USA czasami używa tej korporacji jako narzędzie do swoich dalekosiężnych celów.

Silny gracz.

JP Morgan czuje się tak silny, że ustanawia liczne i „dziwne” reguły swoim klientom – nawet w Stanach Zjednoczonych. Konsumenci omijają bank JP Morgan z daleka, zwłaszcza kiedy w nazwie znajduje się dodatek: ‚Chase Bank’. Bank jest chciwy nawet dla klientów indywidualnych (dodatkowe wymogi przy wnioskowaniu o karty płatnicze, dodatkowe poręczenia kredytów oraz niezliczone kaprysy co do formularzy i dokumentów towarzyszących). Bank generalnie nie dba o klientów indywidualnych czy biznesowych… . To bank inwestycyjny, który robi interesy z rządami i zainteresowany jest tylko inwestycjami państwowymi zabezpieczonymi obligacjami narodowymi. JP Morgan skutecznie rozregulowuje system funduszy poszczególnych państw zajmując rolę monopolisty(zwalczając lokalne i narodowe banki).

Po co taki bank w Polsce?

Pytanie powinno brzmieć: „Dlaczego akurat teraz taki bank wchodzi do Polski?

No cóż… skoro polscy politycy PiS-u wychwalają „ustawę 447” senatu USA z bieżącego roku, pozwalającą ograbić Polaków i jeszcze zadłużyć na następne 160 lat – to niezbędny a nawet kluczowy jest doświadczony i wyspecjalizowany bank chroniący interesy żydowskie. JP Morgan jest bankiem, który będzie reprezentował swoich żydowskich klientów i dopilnowywał realizacji płatności wraz z odsetkami uzyskanymi od tzw. „pisowskiego rządu polskiego”.

W planie banku JP Morgan jest również zdobycie roli monopolisty przy budowie „Trójmorza” oraz bycie późniejszym głównym beneficjentem. Polskie (repolonizowane) banki nie dostaną nawet ochłapu z tego stołu.

To po co PiS repolonizuje banki w Polsce? Po co PiS nacjonalizuje i odbudowuje państwowe zakłady pracy i stocznie?

Po to, aby zbudować rezerwy państwa polskiego (z pieniędzy Polaków: VAT, PIT, CIT). Takie „rezerwy” PiS planuje przekazać gminom i środowiskom żydowskim jako tzw. „odszkodowania” wynikające właśnie z ‚ustawy 447’.

Budżet Polski – wbrew zapewnieniom PiS – jest pusty. Wpływy do budżetu za ubiegły rok wyniosły o wiele mniej aniżeli zakładano (wzrost realny PKB wyniósł 2,7% przy zakładanym 3,4%). Świadczenia socjalne (typu „500+” czy „mieszkanie+”) PiS-u są realizowane z kredytów! PiS nie publikuje u kogo się zadłuża!

Znamienne jest też, że w odbudowanych i znacjonalizowanych polskich stoczniach realizuje się tylko kontrakty dla kontrahentów zagranicznych, natomiast zostały zablokowane kontrakty dla zamówień polskich, szczególnie wojskowych – zrezygnowano z programu budowy polskich okrętów wojennych.

…Oznacza to, że stocznie nie były nacjonalizowane z myślą o polskim przemyśle stoczniowym – tylko z myślą o budowie RezerwyPrzemysłowej Skarbu Polskiego Państwa – obok Rezerwy Zasobów NaturalnychSkarbu Polskiego Państwa – jako zaspokojeniu roszczeń żydowskich wynikających z „ustawy 447”. I to właśnie jest następne zadanie dla banku JP Morgan; absorpcja i spieniężenie tych rezerw Polskiego Państwa .

Polityka i JP Morgan.

I jeszcze pytanie czysto retoryczne: „Czy ktoś słyszał o uzdrowieniu jakiejś gospodarki światowej przez banki JP Morgan lub Chase Bank?”

Nie?!

Wcale to nie dziwi… JP Morgan po wydojeniu pocelowanego państwa (obojętnie czy „państwa trzeciego świata” czy państwa z Unii Europejskiej) destabilizuje politykę takiego państwa i czyni to państwo swoją następną zadłużoną kolonią gospodarczo-polityczną o ustroju korupcyjnym! (Hiszpania, Włochy, Grecja…).

JP Morgan uwikłany jest w wiele tajemnic… zwłaszcza wojen w Afryce i Azji. Sponsoruje reżimy i obala legalne struktury polityczne… wywołuje kryzysy ekonomiczne. JP Morgan uplasowany jest w ścisłej grupie sześciu banków odpowiedzialnych za dwa największe światowe kryzysy finansowe w XXI wieku!. JP Morgan jest wskazywany jako autor spisku bankowego celem regulowania preferencji politycznych. Istnieją liczne dokumenty świadczące o tym, że JP Morgan umyślnie wygenerował w USA ( przy udziale innych banków) co najmniej 13 dużych kryzysów giełdowych w ubiegłym wieku.

JP Morgan nigdy nie przywozi swoich pieniędzy do żadnej gospodarki narodowej – JP Morgan wywozi pieniądze z każdej zdobytej gospodarki narodowej! Polska nie będzie tu żadnym wyjątkiem!

Ale to nie wszystko co PiS szykuje dla Polaków… Korporacyjny bankier czyli tzw. premier Mateusz-Matołek prowadzi zaawansowane rozmowy z innym bankiem o nieciekawej reputacji i paskudnej historii, czyli z Goldman Sachs…! Bank Goldman Sachs z siedzibą w Nowym Jorku jest żydowski (żydowskie nazwiska w nazwie). Taki bank jest idealny do wydojenia Polski i transferu ogromnej kasy z Polski!

Dygresja:

W tym kontekście jawi się całkiem nowy aspekt budowy tajemniczego zamku w Puszczy Noteckiej. Tak potężna budowa w tak chronionej strefie przyrodniczej nie uzasadnia w sposób logiczny tego przedsięwzięcia! Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że inwestorem jest tajemniczy Polak czy sam Kulczyk (którego oficjalnie nie ma). Chyba że potraktuje się poważnie publikacje w WikiLeaks… o inwazji niechcianych gości w Polsce. Według tej teorii w Puszczy Noteckiej jest budowany nowy kneset (odpowiednik izraelskiego sejmu i senatu) na wypadek „przeprowadzki” do Polski znacznej części mieszkańców z Izraela.

Przecież 27 stycznia 2014 roku w Krakowie już obradował kneset…! Tzw. „sesja wyjazdowa knesetu” była wyrazem dążeń do budowy Polin.

W tych obradach knesetu uczestniczył sam Duda i wielu PiS-iorów.

To ordynarny afront dla Polaków!

Czy ktoś zna przykład, aby obcy sejm czy senat obradował w innym obcym państwie?! Czy ktoś zna jakieś szanujące się państwo, które oddałoby swoje atrybuty władzy ustawodawczej na rzecz innego obcego państwa i urządziło u siebie „sesję wyjazdową knesetu?! (Mowa o państwie, które nie jest aktualnie na uchodźstwie).

Za budowę zamku w Puszczy Noteckiej udzielił poręczeń duży bank – a teraz raptem wchodzi do Polski JP Morgan… Czy to przypadek?

JP Morgan zatrudni w polskiej filii „kapo”.

JP Morgan ogłosił hucznie w Polsce, że rozpoczyna proces rekrutacji dla polskiej filii (mowa o 3000 osób). Kandydaci do pracy w banku pozbawieni instynktu samozachowawczego pilnie meldują się w polskich oddziałach rekrutacji JP Morgan. Należy założyć, że każdy z tych kandydatów będzie pytany przez rekruterów dlaczego chcą pracować dla JP Morgan oraz o polityce banku i jego historii. Polscy kandydaci do pracy dla banku doskonale wiedzą co jest wart JP Morgan i jakie realne zagrożenia przynosi do Polski… ale jakoś ich to nie zraża! Chcą zamienić Polskość na Korporacyjność. Praca dla tego banku to zdrada interesu Narodu Polskiego w dążeniu do ekonomicznej suwerenności.

Kandydaci do tej pracy to nowi „kapo” i ciemiężyciele udręczonych (ciężko pracujących Polaków oraz zaharowanych polskich biznesmenów).

Tacy „modern kapo”.

A może są tępaki, które tego „nie kapują”?!

LINK: JP Morgan zatrudni ’kapo’

CZY WIESZ ŻE:

Bank JP Morgan jest typową korporacją finansowo-inwestycyjną i specjalizuje się we wrogich przejęciach państwowych aktywów państw słabo rozwiniętych.

Rezerwy banku JP Morgan są wielokrotnie większe od rezerw banków niemieckich i banków japońskich.

JP Morgan uważany jest jako finansowy przestępca i jest oskarżony o zniszczenie gospodarek wielu państw w Europie, Azji i Afryce.

Przeciwko bankowi JP Morgan toczą się liczne postępowanie sądowe w związku z nielegalnym obrotem narkotyków i broni.

FBI zarekwirowało tylko w roku 2020 trzy pełnomorskie okręty kontenerowe przewożące duże ilości nielegalnych przedmiotów – cały trefny towar został zakupiony właśnie przez JP Morgan.

Cały zarząd banku JP Morgan jest etnicznie semicki. Żydzi już od 150 lat nim zarządzają.

W latach ’89 do ’94 ub. wieku (tuż po Okrągłym Stole) bank JP Morgan agresywnie uczestniczył w tzw. ”dzikiej prywatyzacji” – czyli przejęcia za bezcen polskich zakładów produkcyjnych (zniszczenia przemysłu ciężkiego, przemysłu stoczniowego, rolnictwa i sektora finansowego).

JP Morgan uczestniczył też wtedy w zniszczeniu gospodaek Węgier i Czech.

Stan gospodarki w Polsce jest krytyczny!

 • Polski przemysł ciężki w ogóle nie istnieje!

 • Polski przemysł motoryzacyjny w ogóle nie istnieje!

 • Polskie sieci handlu hurtowego w ogóle nie istnieją!

… Ale w Polsce z powodzeniem funkcjonują te wymienione sfery gospodarcze – ale z wyłącznym z kapitałem niemieckim, francuskim, hiszpańskim i chińskim.

Wszystkie zyski wygenerowane w Polsce wywożone są z Polski do central innych państw(sic!).

Polska z tego powodu zadłuża się w skali bez precedensu!

 • Polska wygenerował ogromną dziurę budżetową!

 • Nowe linie kredytowe od MFW i BŚ zajęły niemal 90% obligacji państwowych Skarbu Państwa oraz zajęły polskie aktywa na poczet spłat długów (Lasy Państwowe, Akweny Wodne, Żeglugę Śródlądową, Zasoby Naturalne, etc.).

 • Polska już nie posiada zabezpieczeń ’nieruchomych’ do zastawu następnych kredytów.

PIERWSZY PRZYKŁAD Z BRZEGU DOT. PRZEKRĘTÓW PiS:

Za każde 500+, które rozdaje PiS (z zaciąganych kredytów u Sorosa) – syjoniści i banki żydowskie typu JP Morgan policzą sobie 5000 zł. (5 tys.) procent kosztów własnych!

Tak Polaczki cieszą się chwilą!

… A co potem?

Praca u Żyda za ’kromkę’!

LINK: Soros kredytuje „500 plus”. PiS zadłuża Polskę!

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/soros-kredytuje-500-plus-pis-zadluza-polske

POLSKA JEST KLASYCZNYM „SŁUPEM FINASOWYM” DLA IZRAELA!

POLSKA ZACIĄGA OGROMNE KREDYTY I W ‚PREZENCIE’ WYSYŁA DO IZRAELA – KTÓRE POTEM SPŁACA POLSKI SKARB PAŃSTWA I POLACY!

Niedawno Kongres USA opublikował raport dot. tzw. realizowania „ustawy 447”.

Nie wdając się niuanse… z raportu wprost wynika, że Polska wypłaciła Żydom w Izraelu przez ubiegłe 5 lat – aż 7,5 mld. dolarów (sic!)

– O kurwa!

… Ta kwota 7,5 mld. dotyczy tylko wypłat rent socjalnych i odszkodowań dla Żydów z Polskiego budżet!

Polska – dodatkowo (osobno) – finansuje różne akcje żydostwa liczone w setkach milionów dolarów (!) ale raport dot. „ustawy 477″ tego nie ujmuje.

– O kurwa!

Co Polska mogłaby kupić za 7,5 mld. dolarów dla siebie?

 • Polska mogłaby kupić aż 80 super-nowoczesnych samolotów F-35! …

 • Polska mogłaby kupić aż 50 super nowoczesnych (i najdroższych) dwusilnikowych samolotów F-22!

 • Polska mogłaby zakończyć realizację wojskowego programu skutecznej obrony przeciwlotniczej.

 • Polska mogłaby kupić 200 zestawów artylerii dalekosiężnej (zasięg do 300 km.)!

 • Polska mogłaby kupić super-nowoczesne fregaty, korwety i niszczyciele w liczbie niemal całkowicie zaspakajającej potrzeby Polskich Sił Zbrojnych.

Niestety….

… Ale Polska nic nie zakupiła za te 7,5 mld. dolarów!

Polska dała tę kasę Żydom! Po prostu (sic!).

I to wcale nie koniec dawania Żydom kasy należącej do Polaków….

… Do końca zakończenia drugiej kadencji PiS obiecał Izraelowi dodatkowe 6 mld. dolarów – z Polskiego Skarbu Państwa!

I to wcale nie koniec dawania Żydom kasy należącej do Polaków….

… Do końca zakończenia drugiej kadencji PiS obiecał Izraelowi dodatkowe 6 mld. dolarów – z Polskiego Skarbu Państwa!

Co najdziwniejsze:

raport Kongresu USA dot. realizacji „ustawy 447” powołuje się na dokument z polskiego MSWiA… a wymieniona kwota 7,5 mld. dolarów właśnie pochodzi z tego polskiego dokumentu.

Niestety, ale taki dokument jest całkowicie niedostępny dla polskiej opinii publicznej oraz dla polskich dziennikarzy(sic!).

Inna dziwna rzecz, że omawiany dokument wymieniający kwotę 7,5 mld. dolarów dla Żydów – w ogóle nie figuruje w wydatkach budżetowych państwa Polskiego na lata 2015 – 2020 (sic!).

To skąd wzięła się w budżecie Polski taka duża kasa ($ 7,5 mld.) na wypłaty rent i odszkodowań dla Żydów?!

Eksperci finansowi widzą tylko jedno źródło pochodzenia tej kasy… kasa jest z zaciąganych potajemnie kredytów!

PiS zaciąga regularnie (skąd się tylko da) ogromne kredyty… więc zaciągnął dodatkowe 7,5 mld. dolarów dla Żydów(sic!).

Ta kasa nawet nie była w Polsce! Poszła bezpośrednio do Izraela!

… ale na jaki procent PiS-iory zaciągnęły taki ogromny kredyt? Też nie chcą powiedzieć!

Bo przecież to Polaczki będą żydowskie kredyty spłacać!

… ALE POLSKA POSIADA JESZCZE PRAWO DO ODSZKODOWAŃ I REPERACJI WOJENNYCH OD NIEMIEC – ZA ZNISZCZENIA W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ

TO „GORĄCY TOWAR” FINANSOWY DLA ŻYDOSTWA, KTÓRE CHCE TE ODSZKODOWANIA POLAKOM ZWYCZAJNIE UKRAŚĆ!

To jest potencjalnie duża kwota! 850 mld. dolarów!

Wielu ekspertów widzi spore szanse na wypłacenie przez Niemcy tych odszkodowań Polsce….

… Zwłaszcza przy dużym zaangażowaniu strony USA.

Sądy Stanów Zjednoczonych już wielokrotnie pokazały swoją skuteczność w egzekwowaniu wyroków względem innych państw.

Dodatkowo, te w procesy sądowe będą popierały środowiska żydowskie w Nowym Jorku – i liczne żydowskie biura adwokackie – ponieważ w efekcie i tak cała kasa trafi do Żydów – a nie do Polaków.

… I to jest właśnie praca, jakiej Żydzi oczekują od żydowskiego banku JP Morgan (i jego nowej filii w Warszawie, którą PiS-iory wpuściły do Polski) – czyli zawiłe i tajemnicze przelewy bankowe zasądzonych odszkodowań dla Polski od Niemiec….

… prosto do Izraela – umiejętnie omijając Polskę!

KILKA FAKTÓW Z NAJNOWSZYCH RELACJI POLSKO – ŻYDOWSKICH

(DLA SŁABO ‚JARZĄCYCH’ NIUANSY Z RZECZYWISTOŚCI)

 • Rok 2003 – polskie wojsko angażuje się w wojnę w Iraku. Z tego tytułu Polsce należą się pokaźne profity i łupy wojenne w postaci kontraktów. Stany Zjednoczone spełniają swoje obietnice i otworzyły dla Polski możliwości realizacji dochodowych projektów na Bliskim Wschodzie. Ekipa syjonistów Kwaśniewskiego rezygnuje z należnych Polsce profitów i ceduje je na rzecz Izraela (sic!). Izrael w przetargach rozsprzedaje prawa do odbudowy i inwestycji w Iraku należne Polsce. Z uzyskanych (należnych tylko Polsce) pieniędzy Izrael finansuje żydowskie osadnictwo wzdłuż brzegu Jordanu. Żydzi budują 4 tys. budynków, liczne drogi, słupy energetyczne. LINK: Izrael domaga się „Polskiego Mięsa Wojennego

 • Rok 2009 – polskie wojsko angażuje się w wojnę afgańską. Z tego tytułu Polsce należą się pokaźne profity i łupy wojenne w postaci kontraktów. Stany Zjednoczone spełniają swoje obietnice i otworzyły dla Polski możliwości realizacji dochodowych projektów budowy nowoczesnych zakładów zbrojeniowych w Polsce. Ale wszystkie inwestycje PO Tuska scedowała na Izrael. Izrael pobudował (z pieniędzy należnych tylko Polsce) u siebie nowe zakłady artylerii oraz doinwestował budowę muru pomiędzy Izraelem i Autonomią Palestyńską.

 • Rok 2012 – afera Amber Gold. Izraelski Mossad przy udziale PO Tuska wyprowadza z Polski 1 mld. dolarów. Nawet Komisje Sejmowe nie potrafią odnaleźć pieniędzy oszukanych polskich klientów. Ukradzione Polakom pieniądze trafiają do Izraela, za które Izrael kupuje ogromne przestrzenie lasów w Amazonii – i we współpracy z lokalnymi politykami latynoskimi – buduje żydowską autonomię z kilkoma osadami.

 • Rok 2014 – Dawni agenci WSI z PRL-u (etniczni Żydzi) ulokowani w dyrekcji SKOK wyprowadzają 6 mld. dolarów ze spółdzielni finansowej SKOK Wołomin oraz kilka dodatkowych mld. z innych SKOK-ów. SKOK-i były darczyńcą Kaczyńskiego i całego PiS. Spółdzielnie finansowe oficjalnie sponsorowały egzystencję PiS kiedy było w niełasce PO oraz kiedy PO obcięło o połowę dotację na partię polityczne. Po przejęciu przez PiS ’koryta u władzy’ PiS-iory z wdzięczności pozwoliły, aby SKOKI opitoliły obywateli RP (klientów) z kasy i zapłaciły Mossadowi za pomoc. Izrael przeznaczył tę kasę na budowę portu kontenerowego w Hajfie, budowanego przez Chińczyków. Port jest nowoczesny, i wydajny, ponieważ zastosowano w nim logistykę przy użyciu systemu 5G. Za resztę pieniędzy Izrael buduje również kilka nowych osiedli dla osadników żydowskich w bezpośredniej bliskości z osiedlami Palestyńczyków.

Izrael cały czas – od czasów Okrągłego Stołu uważa Polin (lub III RP) za swoją kolonię, która nabył w czasie spotkania Jaruzelski -Rockefeller w ’85 roku ub. wieku w Nowym Jorku.

LINK:

Dawni agenci PRL-u umiejętnie i bez zbędnego rozgłosu wymienili agentów komunistycznych – na agentów semickich (przysłanych prosto z Izraela).

To właśnie agenci WSI wraz z agentami Mossadu przysłanymi do Polski po roku ’89 ub. w. zbudowali nowe służby wywiadu (tylko w swojej nazwie polskie).

… I aż do czasów obecnych ci agenci drenują polski system bankowy, finansowy oraz oszczędności Polaków.

KONKLUZJA

Izrael to worek bez dna! Tylko głupek uwierzy, że te 4 mld. dolarów co-rocznej pomocy od Stanów Zjednoczonych dla Izraela utrzymuje Izrael….

… Te 4 mld. dolarów od USA to cząstka tego, co Izrael kradnie na swoje potrzeby od: Polski, Węgier, Rumunii, Serbii, Ukrainy….

Samoloty wypełnione pieniędzmi skradzionymi z budżetu Polski(!) oraz pieniędzmi pochodzącymi z zaciągniętych kredytów przez tzw. ’polski rząd’ od różnych banków… przywożą te pieniądze do Izraela.

… Ta kasa z kredytów dla Polski nawet nie wjeżdża do Polski!

Ta kasa (rzekomo dla Polski) jedzie z banków zachodnich i z banków chińskich prosto do Izraela – omijając Polskę!

Przecież i tak już nikt nie liczy na ile zadłużona jest Polska.

mr-navigator

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “ANONIMUS BLOG KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – PUBLIKUJĘ OD DAWNA! Polin to przestępczy „słup” finansowy wyłudzający kredyty z zachodnich i chińskich banków dla Izraela! {Autor Gabi}

 1. Przecież i tak już nikt nie liczy na ile zadłużona jest Polska.

  „a przydało by się. Polska- obywatel, zaciąga kredyt, wie ile zaciągnął i gdzie są te pieniądze”

  jest gdzieś „saldo” do sprawdzania na „bieżąco” i „kto zaciąga?, na co?”

  „obywatele sprawdzą czy jest faktycznie, zgadza się stan rzeczy”
  a jeżeli nie , to co w tedy?, gdzie są te pieniądze??

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: