DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

2 października manifestacja w obronie górników godzina 11.00 przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

2 października godzina 11.00 przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie

rozpoczynamy manifestację o koncesję dla Złoczewa i Turowa.

NIE MA ZGODY NA WĘGIEL Z COLUMBI I ENERGIĘ Z NIEMIEC!!!

DOŚĆ ANTYPOLSKIEJ POLITYKI ENERGETYCZNEJ!!!

DOŚĆ NISZCZENIA POLSKIEGO PRZEMYSŁU!!!

POLSKI PRZEMYSŁ W POLSKICH RĘKACH!!!

OBIETNIC SPEŁNIANIA NADSZEDŁ CZAS!!!

To przede wszystkim walka o węgiel

brunatny i odkrywki Złoczew i Turów !!!

Za Facebook

Kolejna manifestacja w obronie górników mimo porozumienia

fot. Maciej Jarzebinski / FORUM

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych organizuje 2 października manifestację w obronie miejsc pracy. Jak mówi, porozumienie zawarte między rządem i górnikami ma charakter wyłącznie lokalny. 

„Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych raz jeszcze podkreśla, że obecna polityka rządu w sektorze górniczym i energetycznym w Polsce jest nie do zaakceptowania. Przedstawiony dokument PEP2040 oznacza cichy wyrok śmierci dla górnictwa węgla kamiennego, brunatnego, paliw kopalnych, sektora energetycznego, przemysłu chemicznego, cementowego, hutniczego, stalowego i transportu”, czytamy w komunikacie na stronie związku zawodowego.

OPZZ oczekuje zweryfikowania przez rząd polityki energetycznej, która, ich zdaniem, wykluczy wiele regionów przemysłowych, uzależni energetycznie Polskę od importowanych surowców i doprowadzi do drastycznego wzrostu bezrobocia.

„Niebawem tysiące pracowników może stracić pracę i to nie przez pandemię, a szkodliwe decyzje rządzących! Razem będziemy walczyć o każde miejsce pracy, o każdego pracownika i jego rodzinę. Po raz kolejny mówimy mamy dość obietnicom rządzących”, czytamy na stronie OPZZ.

Manifestacja rozpoczyna się o godz. 11.00 przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie. Planowana trasa przejścia zgromadzenia to: ul. Nowogrodzka – ul. Koszykowa – ul. St. Nowakowskiego – Pl. Politechniki – ul. Nowowiejska – Pl. Zbawiciela – ul. Marszałkowska – ul. Litewska – Al. J. Ch. Szucha – KPRM – Al. Ujazdowskie.

Głosy niezadowolenia płyną również od innych związków zawodowych. ZZ Sierpień 80 na łamach serwisu Nettg.pl mówi o tym, że nie ma powodów do świętowania.

– Sierpień 80 to porozumienie podpisał, bo musiał. Inaczej zostalibyśmy oskarżeni o zablokowanie rzeczy, których blokować nie chcemy. Chodzi tutaj o gwarancje, że górnicy będą mogli dopracować do emerytury, a także o system osłon socjalnych, system dopłat do wydobycia węgla. Podpisaliśmy to porozumienie bez entuzjazmu i nie uważamy, że jest co świętować. Mówiąc najkrócej – w ciągu jednego dnia zlikwidowaliśmy polskie górnictwo. Co prawda, jest to likwidacja nie taka, jaka mogłaby nastąpić bez tego porozumienia, czyli w sposób chaotyczny, w którym upada jedna czy druga spółka węglowa – powiedział Bogusław Ziętek, przewodniczący ZZ Sierpień 80 w rozmowie z serwisem Nettg.pl.

WS/bankier.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: