DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pilna ewakuacja na ogromną skalę, tysiące osób w niebezpieczeństwie. Wszyscy muszą uciekać {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niepokojące informacje dotarły właśnie do mediów. W polskim mieście służby musiały przeprowadzić pilną ewakuację. W niebezpieczeństwie znalazły się tysiące osób, sytuacja jest poważna.  Zatrważające informacje z polskiego miasta. Najpierw dokonano potwornego odkrycia, a później, gdy sprawą zajęły się odpowiednie służby, ewakuowano wiele osób.    Pilna akcja służb na ogromną skalę. Niepokojące informacje   Jak podaje RMF24, robotnicy przy ulicy Warszawskiej w Ostrołęce nagle natknęli się na dziwny przedmiot. Szybko zdali sobie sprawę, że jest to niewybuch bomby lotniczej z czasów II wojny światowej, dlatego o sprawie poinformowali odpowiednie służby. Po kilku minutach na miejscu obecni byli funkcjonariusze policji i straży pożarnej, którzy rozpoczęli ewakuację mieszkańców osiedla Leśnego, a także okolicznych gmin Podrężowo i Olszewo-Borek. Łącznie opuścić swoje domy musiało ponad 2 tysiące osób. Mundurowi wciąż odwiedzają niedalekie domy, by informować lokatorów o konieczności ewakuacji.    

   W tym czasie Saperzy z jednostki wojskowej z Orzysza przy pomocy ciężkiego sprzętu podniosą niewybuch i wywiozą go na poligon. Tam ma zostać zdetonowany. Od godz. 10.00 jest zablokowana droga krajowa nr 61.   – Bombę, znalezioną podczas prac budowlanych, już zbadali policyjni pirotechnicy. Wstępnie stwierdzili, że jest to prawdopodobnie niewybuch bomby lotniczej. Ma ok. 50 cm, może ważyć nawet 500 kg – przekazał Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji, cytowany przez RMF24.    2.  3.  Serwis podaje również, że mieszkańcy Ostrołęki od godziny 7:50 są przewożeni do hali sportowej autobusami komunikacji miejskiej. Czekają tam na nich ciepłe napoje, które przygotowali pracownicy MZOS-TiIT w Ostrołęce.

Za You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: