DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Maski nie działają: analiza badań CDC – według artykułu Jona Rappoporta {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ach, świeże górskie powietrze, które nie jest zakłócone, nie jest gorące i nieskażone.

Zawiadomienie dla obywateli, gubernatorów, burmistrzów, prezydentów, premierów i urzędników zdrowia publicznego.

Oni chcą nauki!, zawsze tak mówią, cóż, oto ich osobista nauka.

Dowód znajduje się tutaj: „Środki niefarmaceutyczne na wypadek pandemii grypy na obszarach niemedycznych, czyli środki ochrony osobistej i środki ochrony środowiska”. Opublikowane w: „Pojawiające się nowe choroby zakaźne, w 26 tomach, numer 5 , maj 2020”, a ten magazyn wydawany jest przez CDC, (Amerykańską Kontrolę Epidemiczną). Cytat z podsumowania: „Tutaj badamy dowody oparte na skuteczności niefarmaceutycznych środków ochrony osobistej i środków higieny środowiskowej”.

Oto następujące cytaty ze stron 970 – 972 magazynu: „W naszym systematycznym przeglądzie, znaleźliśmy 10 CT [randomizowanych badań kontrolowanych] z literatury opublikowanej w latach 1946 – 2018 , w której przedstawiono dane dotyczące skuteczności masek twarzowych, laboratoryjnie potwierdzonych zakażeń wirusem grypy w społeczności”.

,,W analizie zbiorczej [analizie z wysoką dokładnością], nie stwierdzono znaczącego zmniejszenia przenoszenia grypy poprzez zastosowanie masek twarzowych….”. „Jednorazowe maski medyczne (znane również jako maski chirurgiczne) są luźnymi urządzeniami przeznaczonymi do noszenia przez personel medyczny w celu zapobieżenia przypadkowemu zakażeniu ran pacjenta i ochrony użytkownika przed np. rozpryskami krwi….”

,,Istnieje tylko niewiele dowodów na ich skuteczność w zapobieganiu przenoszenia wirusa grypy, gdy są noszone przez osobę zakażoną, w celu kontroli źródła, albo przez osoby niezakażone, w celu zmniejszenia szkodliwego działania”. ,,Nasz przegląd systematyczny nie wykazał znaczącego wpływu masek na przenoszenie wirusa grypy, potwierdzonej laboratoryjnie”. „W tej ocenie nie znaleźliśmy żadnych dowodów na ochronne działanie środków ochrony osobistej lub środków ochrony środowiska w celu ograniczenia przenoszenia grypy”. „Nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, że chirurgiczne maski twarzowe są skuteczne w ograniczaniu laboratoryjnie potwierdzonego przenoszenia grypy, zarówno gdy są noszone przez osoby zakażone (kontrola źródła), jak i przez osoby znajdujące się w pobliżu, aby zmniejszyć ich podatność….”.

Więc tu pisze dokładnie: ,,Wasza nauka – gubernatorzy i burmistrzowie, oraz prezydenci i premierzy, odwołujcie rozkazy noszenia masek, gdyż są one medycznie nieuzasadnione”.

Dobra, chodźmy na wędrówkę.

Kla Tv

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: