DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bill Gates Senior nie żyje. Ojciec założyciela Microsoftu odszedł w wieku 94 lat {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

W wieku 94 lat zmarł William Gates II, ojciec założyciela Microsoftu, Billa Gatesa. Zasiadał w zarządzie fundacji Gatesów, z wykształcenia był prawnikiem. Przez lata prowadził kancelarię.

William Gates II, czyli Bill Gates Senior, zmarł w poniedziałek 14 września. Miał 94 lata. Jego stan zdrowia pogarszał się od dłuższego czasu, jego śmierć nie była nagła, a rodzina była przygotowana na odejście nestora rodu. Nie podano przyczyny śmierci.

Bill Gates Senior był prawnikiem i filantropem

William Gates II urodził się w 1925 roku. Służył w amerykańskiej armii i przez trzy lata brał udział w II wojnie światowej. Po powrocie do kraju wrócił poszedł na studia dzięki ustawie zapewniającej wykształcenie weteranom. Studia prawnicze na Uniwersytecie Waszyngtońskim ukończył w 1949 roku, a już rok później zdobył tytuł doktora prawa. W 1964 roku założył kancelarią prawną Shidler McBroom & Gates. W swojej firmie pracował do 1998 roku, gdy nastąpiła fuzja i powstała kancelaria K&L Gates.

Od 2000 roku był współprzewodniczącym w Bill and Melinda Gates Foundation. Funkcję te pełnił aż do śmierci. W 2003 roku objał posadę dyrektora w Costco, drugim największym detaliście świata po sieci Walmart. Radę nadzorczą spółki opuścił w 2014 roku.

Bill Gates wspomina zmarłego ojca

O śmierci Williama Gatesa II jego syn poinformował na swoim blogu. Miliarder wspomina, że ojciec był kluczową osobą przy zakładaniu fundacji. Wcześniej pomagał synowi w prawnych aspektach, gdy ten zakładał Microsoft.

Wiedza, hojność, empatia i pokora mojego ojca miała olbrzymi wpływ na ludzi na całym świecie. Ludzie pytali go, czy to on jest prawdziwym Billem Gatesem. Prawda jest taka, że był taką osobą, jaką ja staram się być. Będę za nim tęsknił każdego dnia

– oddał hołd zmarłemu ojcu Bill Gates.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Bill Gates Senior nie żyje. Ojciec założyciela Microsoftu odszedł w wieku 94 lat {Autor Gabi}

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: