DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Stanisław Karczewski o rekonstrukcji rządu? „Jeśli nie jutro, to przyszły tydzień”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Jeśli nie jutro, to na pewno przyszły tydzień” – wtedy jak mówił senator PiS Stanisław Karczewski premier Mateusz Morawiecki oficjalnie ogłosi zmiany w rządzie. Gość Porannej rozmowy w RMF FM potwierdził nieoficjalne ustalenia dziennikarzy RMF FM, że Jarosław Gowin będzie jednym z czterech wicepremierów, obejmie tekę ministra rozwoju, pracy – i jak mówił Karczewski – być może turystyki. „Jest to stanowisko polityczne. Pan minister Gowin jest niezwykle doświadczonym politykiem i poradzi sobie w każdym ministerstwie” – stwierdził senator Karczewski.

Co z Jadwigą Emilewicz? „Jest wartością dodaną w naszym środowisku politycznym” – stwierdził polityk Prawa i Sprawiedliwości – „Na pewno będzie jeszcze sprawowała wiele ważnych funkcji w przyszłości”.

Szefem resortu łączącego edukację i szkolnictwo wyższe ma być Przemysław Czarnek? „Nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć” – oświadczył gość Roberta Mazurka.

Zarażony koronawirusem b. minister czuje się „świetnie”

„Czuje się świetnie, nie ma żadnych objawów” – tak o samopoczuciu zarażonego koronawirusem byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego mówił nasz gość.

Stanisław Karczewski przyznał także, że zaszczepił się na grypę, a szczepionkę kupił w aptece w Nowym Mieście nad Pilicą. „Zrobiłem to we wrześniu” – oświadczył i jak zapewniał, szczepionkę kupił bez żadnych znajomości. „Szczepię się i będę się szczepił” – stwierdził polityk z medycznym wykształceniem.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: