NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(autor:LALA)- 14 ministerstw, 4 wicepremierów i nowe twarze. Wiemy, jakie zmiany szykują się w rządzie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

14 ministerstw, 4 wicepremierów, a także nowe twarze – to według nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy RMF FM zmiany, jakie szykują się w rządzie. Będzie nowy minister edukacji i rolnictwa. To nie koniec zmian, o jakich rozmawiano podczas negocjacji na Nowogrodzkiej. Solidarna Polska i Porozumienie oddadzą po jednym resorcie, za to ich dotychczasowi szefowie mieliby miękko wylądować w kancelarii premiera.

Liderzy Zjednoczonej Prawicy mają dziś zatwierdzić ostateczny skład zrekonstruowanego rządu. Dziennikarz RMF FM Robert Mazurek dowiedział się nieoficjalnie, jakie szykują się zmiany w składzie Rady Ministrów.

Zamiast 22 będzie 14 ministerstw. Będziemy też mieli aż 4 wicepremierów, z najważniejszym czyli Jarosławem Kaczyńskim. Oprócz niego zastępcami premiera będą Piotr Gliński oraz Jacek Sasin, a także wracający do rządu Jarosław Gowin. Obejmie on ministerstwo rozwoju, do którego dodano mu resort pracy. W związku z tym Marlena Maląg kierować będzie jedynie ministerstwem do spraw rodziny i spraw społecznych.

Jak się dowiedział nieoficjalnie dziennikarz RMF FM Robert Mazurek, w rządzie będą dwie nowe twarze. Poseł Przemysław Czarnek obejmie połączone resorty edukacji i nauki, czyli szkolnictwa wyższego. „Nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć” – oświadczył senator PiS Stanisław Karczewski, gość Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM. Z kolei nasz dziennikarz Patryk Michalski twierdzi, że na tym stanowisku brany był pod uwagę także rzecznik rządu Piotr Muller, o stanowisko walczyła także wiceminister edukacji Marzena Machałek.

Będzie też nowy minister rolnictwa Grzegorz Puda, dotychczasowy wiceminister funduszy regionalnych. Nieoficjalnie mówi się, że to nagroda za bronienie „Piątki dla zwierząt”. Poseł był wnioskodawcą ustawy tak ważnej dla Jarosława Kaczyńskiego.

Ministerstwo kultury zostanie wzbogacone o kulturę fizyczną, bo po zmianach nie będzie już odrębnego resortu sportu. Piotr Gliński stanie na czele tego ministerstwa, choć jak nieoficjalnie ustalił nasz dziennikarz, o sportowe kompetencje walczył również inny wicepremier – Jacek Sasin.

Według ustaleń władz Prawa i Sprawiedliwości, po rekonstrukcji zlikwidowane będzie Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, a to oznacza, że z rządu odchodzi Marek Gróbarczyk.

Zniknie też odrębny resort funduszy i polityki regionalnej z Małgorzatą Jarosińską-Jedynak na czele, a także resort cyfryzacji z Markiem Zagórskim.

Oficjalnie nazwiska ministrów najwcześniej jutro

Być może jutro zmiany te ogłosi premier Mateusz Morawiecki, występując do prezydenta z wnioskiem o zmianę w składzie rządu. Same nominacje mogą być wręczone dopiero w poniedziałek. Jak twierdzi nasz dziennikarz, to dlatego, że prezydent obraził się, iż szef kancelarii premiera Michał Dworczyk ujawnił w Porannej rozmowie w RMF FM, że zmiany planowane są na środę.

„Chcielibyśmy, aby nowy rząd został powołany w połowie tego tygodnie, ale jest szereg zmiennych, nie wykluczałbym też, że może dojść do drobnych przesunięć, to jest też uzależnione od kalendarza pana premiera i prezydenta” – mówił w poniedziałek w Porannej rozmowie w RMF FM Michał Dworczyk. Jak dodał, Mateusz Morawiecki jest w czwartek i piątek w Brukseli. „Jeżeli nie połowa tygodnia, to początek przyszłego”- zapewniał gość Roberta Mazurka.

To nie koniec zmian. Podczas negocjacji na Nowogrodzkiej zapadła też decyzja, że Solidarna Polska i Porozumienie – po rekonstrukcji – będą musiały oddać po jednym ministerstwie. W zamian jednak przedstawiciele tych partii zostaną ministrami bez teki – relacjonuje reporter RMF FM Patryk Michalski, który poznał nieoficjalnie kulisy obrad w ścisłym gronie polityków Zjednoczonej Prawicy.

Ministrowie bez teki trafią do kancelarii premiera. I tak Solidarna Polska zdecydowała już, że oddeleguje tam dotychczasowego ministra środowiska Michała Wosia, który w ramach koalicyjnych uzgodnień dotyczących uszczuplenia rządu musi oddać resort. Jak twierdzą rozmówcy naszego dziennikarza zbliżeni do premiera, trwają poszukiwania spraw, którymi miałby zająć się współpracownik Zbigniewa Ziobry. Według „Dziennika Gazety Prawnej” na stole jest propozycja, by w jego kompetencjach były „prawa obywatelskie i tożsamość europejska”.

Nieoficjalnie słychać też, że Solidarna Polska walczy o to, by móc zajmować się tematami ideologicznymi czy zmianami w prawie dotyczącymi NGO-sów.

Porozumienie, czyli partia Jarosława Gowina dopiero dzisiaj ma podjąć decyzję, kogo oddeleguje do kancelarii premiera. Będzie to osoba odpowiedzialna za kontakt z samorządami. Najczęściej typowani są Kamil Bortniczuk i Michał Wypij.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: