DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

​EPIDEMIA W POLSCE GWAŁTOWNIE PRZYSPIESZA. CORAZ WIĘCEJ CHORYCH W SZPITALACH {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

W ciągu zaledwie dziewięciu dni o 70 proc. wzrosła liczba zajętych respiratorów z powodu COVID-19. Rośnie także liczba zajętych łóżek w szpitalach.

Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia przynosi informacje o większej liczbie zajętych łóżek i respiratorów.

O ile rosnące dane dot. liczby zakażonych wynikają ze zmiany strategii (badanie osób z objawami), o tyle wzrost liczby zakażonych pod respiratorami wprost świadczy o tym, że epidemia w Polsce przybiera na sile.

21 września resort zdrowia informował o 1979 zajętych łóżkach z powodu COVID-19 oraz o 83 zajętych respiratorach. Później te liczby zaczęły gwałtownie rosnąć. Według danych z 29 września hospitalizowanych jest już 2399 Polaków (zajęte łóżka z powodu COVID-19), a pod respiratorami – 141.

Władze uspokajają, że rezerwy są jeszcze spore – zarówno jeśli chodzi o miejsca w szpitalach, jak i respiratory.

– Polski doktor nie ma w tej chwili dylematów, którego pacjenta podłączyć do respiratora – stwierdził główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas w radiowej Trójce.

Jak przekazywał rzecznik Ministerstwa Zdrowia, obecnie przygotowanych jest 6,3 tys. łóżek dla chorych na covid oraz 800 respiratorów. A łącznie w Polsce tych urządzeń jest 11 tys.

Według MZ baza dostępnych łóżek i respiratorów może być zwiększana w razie potrzeb.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: