DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pilne!! Astrazeneca wysłała do Australii nieetyczne szczepionki. Protestują Chrześcijanie. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Koncern farmaceutyczny Astrazeneca wysłał do Australii nieetyczne szczepionki na koronawirusa. Wspólny protest Chrześcijan: Katolików, Protestantów i Prawosławnych. Ludność Australii zostanie obowiązkowo zaszczepiona. Czy Polska pójdzie w ślady Austrailli

 

Materiał pomocniczy

Wspieraj – Projekt Życie Po NOP

Szczepienia ochronne w Polsce to obecnie bardzo kontrowersyjny temat społeczny, budzący skrajne emocje wśród zwolenników, jak i przeciwników funkcjonującego systemu szczepień w naszym kraju. Dezinformacja, stosowanie technik manipulacyjnych wobec osób, zadających niewygodne pytania o szczepienia, brak rzetelności medialnej oraz społeczna utrata zaufania wobec urzędników państwowych, wynikająca z ich niejasnych powiązań z koncernami farmaceutycznymi, zmuszają do zadania szeregu kluczowych pytań.

Uważamy, że Polacy mają prawo poznać prawdę, czyli wszystkie korzyści, jak i skutki uboczne związane z poszczególnymi szczepieniami, poparte wiarygodnymi źródłami naukowymi i czerpiąc z doświadczeń międzynarodowych w tym temacie. Każdy głos w tej sprawie powinien być uważnie wysłuchany i dogłębnie przeanalizowany, bez manipulowania faktami, zastraszania ludzi i szerzenia mowy nienawiści wobec osób o odmiennych poglądach.

Projekt ten chcielibyśmy poświęcić NOP-om, tak, by każdy, kto będzie poszukiwał informacji na ten temat, znalazł je w jednym miejscu. Jednocześnie ma być on ukłonem w kierunku osób, które zmagały się lub nadal się zmagają z konsekwencjami niewłaściwych szczepień, a które nie mają możliwości podzielenia się swoją historią ze społeczeństwem. Jak wygląda życie po NOP?

Między innymi to chcemy pokazać, tak by każdy zadający sobie dziś pytanie „Szczepić czy nie szczepić?” podjął świadomą decyzję.

Za Facebook/You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: