DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szokujące: Lewicowe studentki medycyny grożą śmiercią przyszłym pacjentom? „miałam dać miligram a dałam trzy” {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Lewicowe studentki grożą śmiercią przyszłym pacjentom? Taki wniosek można wysnuć po opublikowaniu postów w mediach społecznościowych przez Adriannę Palus, studentkę położnictwa i Karolinę Stachowiak, studentkę wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego.Groziły w nich, że wobec obrońców życia poczętego zamierzają stosować odmienne, bardziej uciążliwe i bolesne standardy opieki medycznej. Stosować większe wenflony, celowo przetrzymywać pacjentów w szpitalnych poczekalniach.

Niech no ja sobie zapamiętam te buźki… Jeśli któreś do mnie trafi w oddział, to choćby wszędzie były zielone i różowe wenflony, to z podziemi k*rwa wyciągnę biały.

Dalej czytamy upiorny wierszyk, który jest zapowiedzią przedawkowania leku potencjalnemu pacjentowi o odmiennym światopoglądzie.

„Na górze róże

na dole bzy

miałam dać miligram

a dałam trzy”

– pisała w mediach społecznościowych Adrianna Palus.

Screenshot
Jak dowiedziało się Radio Poznań takie zachowanie studentek nie spotyka się z aprobatą kadry akademickiej poznańskiej uczelni medycznej, gdzie obie studiują. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się także, że wobec kobiet zostanie wszczęte postępowanie dyscyplinarne, a kroki mają być bardzo zdecydowane. Adrianna Palus od dwóch dni nie odbiera od nas telefonu, ale do sprawy będziemy wracać.

Poznańska posłanka Lewicy Katarzyna Kretkowska mówi, że lekarz nie może się mścić na pacjentach za odmienne poglądy.

Ubolewam nad tym, że te Panie tak się wyraziły. To są młode osoby, ale jednak jeżeli chcą być lekarkami, to niezależnie od tego jak bardzo są zaangażowane w obronę praw mniejszości, to niezależnie od tego zaangażowania, nie może być tak, że lekarz będzie się mścił na pacjentach za ich poglądy.

Adrianna Palus w 2019 roku startowała z list Lewicy do Sejmu. Na pytanie o ewentualne konsekwencje partyjne, Katarzyna Kretkowska odpowiedziała, że Pani Palus miała rekomendację Wiosny Biedronia i nie należy do jej partii.

Kim jest Adrianna Palus?

Link: 

Autor:
ZZZ
Źródło:
plportal.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: