DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Chiny: Obywatele muszą skanować twarze, aby uzyskać dostęp do Internetu {Autor Gabi}  

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zgodnie z wcześniejszymi przepisami, Chińczycy byli zobowiązani do okazania dowodu osobistego, przed zainstalowaniem internetu w swoich domach. Ale od grudnia ubiegłego roku ponad 850 milionów internautów w tym kraju, nie było już w stanie uzyskać dostępu do internetu ani kupić smartfona bez uprzedniego zeskanowania twarzy.

Chińskie Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych twierdzi, że wymóg rozpoznawania twarzy w dostępie do Internetu, poprawi ich bezpieczeństwo w internecie i będzie zwalczał to, co określają jako „terroryzm”.

Chińczycy są już poddani poważnej cenzurze. Cenzurowane są ich prywatne wiadomości i blokowane te, które rząd sobie nie życzy, aby obywatele czytali.

Nadzór jest tam rozległy, a kraj liczył 170 milionów kamer CCTV w 2017 roku, a celem jest zwiększenie liczby kamer o 400 milionów do końca 2020 roku. Pracowali nad stworzeniem najbardziej rozbudowanej bazy danych rozpoznawania twarzy na świecie, zdolnej do zidentyfikowania dowolnej liczby z ich 1.2 ponad miliard obywateli w ciągu zaledwie kilku sekund.

Te kamery monitorujące są również wykorzystywane do śledzenia ujgurskich muzułmanów w Xinjiangu. Ci ludzie są celem chińskiego rządu i często są umieszczani w obozach koncentracyjnych, gdzie poddawani są torturom, pobieraniu organów i innym okropnościom.

Uniwersytety w kraju również używają tego typu technologii do śledzenia studentów, można ją również zobaczyć na przejściach granicznych i na koncertach. Niektórzy policjanci noszą specjalne okulary wyposażone w oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, aby szukać podejrzanych w zatłoczonych miejscach.

Nadzór jest częścią chińskiego systemu kredytu społecznego

Przepisy dotyczące skanowania twarzy przy zakupie telefonów, to tylko najnowszy element systemu kredytów społecznych używanego w Chinach. System ten rejestruje działania obywateli i przyznaje punkty w zależności od tego, jak dobrze przestrzegają prawa i zwyczajów komunistycznych. Osoby o niskim wyniku społecznym, mogą otrzymać zakaz korzystania z transportu publicznego, utracić dostęp do Internetu.

Jeśli punktacja spadnie nisko, ludzie mogą stracić pracę, a nawet odbiorą im zwierzęta. Miliony ludzi w kraju zostały już zablokowane przed zakupem biletów kolejowych i lotniczych z powodu niskiego wyniku, a niektórzy mają swoje nazwiska i zdjęcia oraz listę ich naruszeń wyświetlaną na billboardach LED w ruchliwych obszarach dużych miast, aby ich zawstydzić.

Tymczasem ci z wyższymi wynikami w zakresie kredytów społecznych, mogą cieszyć się niższymi kosztami użytkowania, lepszymi stopami procentowymi i innymi korzyściami.

To, co wdrażają w Chinach jest kontrolowane przez żydowski judaizm, żydowską finansjerę. To jej korporacje międzynarodowe, wdrażają technologie w Chinach. Firmy chińskie mają w tym pewien udział, ale to nie one wdrażają ten system. Partii komunistycznej jest to na rękę, ponieważ będą mieli super kontrolę nad obywatelami.

Elementy chińskiego systemu, wdrażane są w Polsce i na całym świecie. Te wszystkie aplikacje kowidowe to ten element.

Robert Brzoza

źródło: naturalnews.com

Foto: Twenty20

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: