DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Oględziny miejsca magazynowania odpadów w Zawierciu {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

17 września 2020 r. inspektorzy z częstochowskiej Delegatury WIOŚ w Katowicach, po otrzymaniu zgłoszenia o magazynowaniu odpadów na terenie nieruchomości przy ul. Leśnej 20 w Zawierciu przeprowadzili rozpoznanie zanieczyszczenia środowiska w terenie. W obecności przedstawicieli Urzędu Miasta Zawiercia (Prezydenta, jego i Zastępcy oraz Naczelnika Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska), policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą oraz przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu przeprowadzili oględziny działki oraz znajdującej się na niej hali magazynowej, w które składowane były odpady.

W hali o wymiarach ok. 25 x 100 inspektorzy stwierdzili obecność odpadów różnego rodzaju, w tym odpadów niebezpiecznych (odpady farb i lakierów zmagazynowanych w metalowych beczkach o pojemności 200 l. w ilości ok 200 szt. Kilka z nich (ok 5 szt.) zostało przewróconych, a odpady zostały rozlane na powierzchni betonowej posadzki. Oględziny nie wykazały przedostania się odpadów poza halę magazynową do środowiska.

Hala magazynowa, w której znajdują się odpady jest murowanym budynkiem, zadaszonym i wybetonowanym o nieprzepuszczalnym podłożu. W chwili oględzin dwoje z trzech drzwi prowadzących do budynku było usunięte. W związku z tym, będący na miejscu strażacy zabezpieczyli miejsce magazynowania odpadów taśmą, aby uniemożliwić swobodny dostęp osobom postronnym.

W trakcie oględzin inspektorzy pobrali do badań dwie próby gleby z terenu kontrolowanej działki. Wyników, ze względu na obowiązującą metodologię badań, można spodziewać się za około 2 tygodnie. Po skontaktowaniu się z nieobecnym podczas oględzin właścicielem działki, ustalili termin rozpoczęcia kontroli jeszcze we wrześniu br.

http://www.katowice.wios.gov.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: