DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kiedy zamkną kopalnie na Śląsku? Jest już harmonogram. Sprawdź te daty! {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Związkowcy uzgodnili porozumienie z przedstawicielami rządu w sprawie restrukturyzacji kopalń – poinformował portal bizlog.pl. Znany jest tez harmonogram zamknięcia poszczególnych kopalń. Zgodnie z nim ostatnia będzie fedrowała nawet w 2049 roku! Sprawdź, kiedy zostaną zamknięte kopalnie. Kliknij w „Zobacz galerię”.

Dzisiejszy protest górniczy w Rudzie Śląskiej odwołany. Związkowcy wycofują się z protestów, bo uzgodnili porozumienie z przedstawicielami rządu.

Jak poinformował portal bizlog.pl prócz gwarancji zatrudnienia do emerytury delegacja premiera Mateusza Morawieckiego obiecała też nie likwidować nierentownej kopalni „Ruda”. A przyjęty plan restrukturyzacji kopalń zakłada, że niektóre z nich będą fedrowały jeszcze przez prawie 30 lat.

Negocjacje toczyły się przez kilkadziesiąt godzin, od wtorku. Liderzy Międzyzwiązkowego Komitetu Protestacyjno-Strajkowego domagali się przyjazdu na Śląsk premiera Mateusza Morawiekiego, któremu dali czas do poniedziałku. Szef rządu do Katowic nie przyjechał – w jego imieniu rozmowy prowadził Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych.

Jak podaje portal bizlog.pl prócz gwarancji zatrudnienia do emerytury górnicy uzyskali też zapewnianie o dalszym funkcjonowaniu kopalni „Ruda”.

naszemiasto

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: