DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA AUSTRALIA : Premier Daniel Andrews „bez zastrzeżeń przeprasza” mieszkańców Wiktorii VIDEO ! {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Premier Daniel Andrews złożył „bez zastrzeżeń przeprosiny” mieszkańcom Wiktorii za zepsuty stanowy system kwarantanny hotelowej w ostatnim dniu stanowego dochodzenia w sprawie programu.

„W tym programie popełniono błędy i wymagane są odpowiedzi”

„Te błędy są dla mnie nie do przyjęcia”

„Chcę bardzo jasno powiedzieć każdemu członkowi społeczności wiktoriańskiej, że przepraszam za to, co się tutaj wydarzyło. Pan Andrews powiedział, że oczekuje sprawozdania z ustaleń śledztwa, aby mógł podjąć odpowiednie kroki w celu zapewnienia, jako przywódca państwa, że ​​te błędy „nigdy się nie powtórzą”.

Przewodniczący Southbank Capital Francis Galbally mówi, że dochodzenie Victorii w sprawie nieudanego programu kwarantanny hotelowej nie uzyskało wymaganego poziomu kontroli i nadal istnieją odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne. Stanowe dochodzenie zakończyło się w piątek, a wiktoriański premier Daniel Andrews miał wiele godzin przesłuchań w związku z decyzjami, które doprowadziły do ​​niepowodzenia kwarantanny hotelowej. „Musimy zrozumieć, jak to się stało i nie sądzę, aby to dochodzenie było w stanie dotrzeć do sedna tego, co się wydarzyło” – powiedział pan Galbally prowadzącej Sky News, Peta Credlin. „W 2009 roku otrzymaliśmy królewskie zlecenie dotyczące tego, jak 173 istoty zginęły w wyniku niszczycielskich pożarów buszu; funkcjonariusze straży pożarnej, komendant policji i inni zostali szczegółowo zbadani, aby zrozumieć systemowe awarie, które spowodowały te zgony. „Myślę, że nie widzieliśmy tego rodzaju analizy w tym dochodzeniu, według mnie jest ono niepełne. „Nadal istnieją odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne”.

Materiał pomocniczy

You Tube/https://www.skynews.com.au

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: