DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PiS staje po stronie neomarksizmu! Minister rolnictwa K. Ardanowski nie zostawia suchej nitki na własnej partii VIDEO {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W czwartkowym (24.09.2020) wywiadzie dla Radia Wnet minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski nie zostawił suchej nitki na własnej partii i wskazał, że Prawo i Sprawiedliwość kieruje się zasadami neomarksistowskimi.

Tematem rozmowy była ustawa „Piątka dla zwierząt”, którą Ardanowski jednoznacznie określił jako szkodliwą i absurdalną.

– Bardzo mnie to smuci, że PiS, partia, której zawierzyłem; partia, jak sądziłem, prawicowa o zasadach konserwatywnych związana z chrześcijaństwem; ta partia wpisuje się w wojnę ideologiczną, która toczy się w Europie, neomarksizmu ukrytego tu, w tym przypadku, w działaczach proekologicznych w tej wojującej ideologii ekologicznej, która ze zwierzęcia robi boga i pomniejsza, dehumanizuje człowieka. […] Ta ustawa wpisuje się w to – powiedział Ardanowski.

Minister rolnictwa przedstawił listę legislacyjnych absurdów ustawy „Piątka dla zwierząt”. Wskazał, że największym zagrożeniem dla polskiego rolnictwa jest wpisany w ten projekt zakaz uboju rytualnego, który skasuje eksport polskiej wołowiny i drobiu do krajów muzułmańskich. Ardanowski podkreślił, że dla Polski jedyną szansa na rozwijanie eksportu żywności, jest właśnie rynek żywności halal. Podkreślił też, że wbrew twierdzeniom aktywistów prozwierzęcych, ubój rytualny powoduje mniejsze cierpienie zwierząt, niż inne rodzaje uboju.

Ardanowski poinformował, że ustawa nie była konsultowana z Ministerstwem Rolnictwa i nie wie, kto podsunął ten projekt Jarosławowi Kaczyńskiemu. Ocenił, że rezultatem będzie trwała utrata elektoratu wiejskiego. Powiedział, że liczy na weto prezydenta Andrzeja Dudy.

– 71% rolników poparło Prawo i Sprawiedliwość.  Czy można teraz lekką ręką odrzucić to wszystko obrażając wieś? Budując jakąś konstrukcję, której nikt nie rozumie na wsi. A przecież żyjemy w realnej polityce. Opozycja tego nie popuści. Konfederacja, PSL, który obecnie otwiera szampany, będzie codziennie przypominał chłopom, mówiąc im aż do bólu, że poparliście Prawo i Sprawiedliwość, a PiS od was, w jednej z pierwszych poważnych ustaw w nowej kadencji, za nowego prezydenta, od was się odwróciło – powiedział minister rolnictwa.

CAŁY WYWIAD W RADIO WNET (37 MIN.)

politykapolska
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: