NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Parlament Europejski zbada WHO i skandal „pandemiczny” {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Parlament Europejski zbada WHO i skandal „pandemiczny”przez F. Williama Engdahla

Państwa członkowskie Rady Europy rozpoczną w styczniu 2010 r. Dochodzenie w sprawie wpływu firm farmaceutycznych na globalną kampanię dotyczącą świńskiej grypy, koncentrując się zwłaszcza na zakresie wpływu przemysłu farmaceutycznego na WHO. Komisja Zdrowia Parlamentu Europejskiego jednogłośnie przyjęła rezolucję wzywającą do przeprowadzenia dochodzenia.

Krok ten jest od dawna oczekiwanym krokiem w kierunku publicznej jawności „złotego trójkąta” korupcji narkotykowej między WHO, przemysłem farmaceutycznym i naukowcami akademickimi, który trwale zniszczył życie milionów, a nawet spowodował śmierć.
Wniosek parlamentu przedstawił dr Wolfgang Wodarg, były poseł SPD do niemieckiego Bundestagu, a obecnie przewodniczący Komisji Zdrowia PACE (Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy). Wodarg jest lekarzem i epidemiologiem, specjalistą chorób płuc i medycyny środowiskowej, który obecnie „pandemiczną” kampanię Światowej Organizacji Zdrowia na temat świńskiej grypy uważa za „jeden z największych skandali medycznych stulecia”. 1] [1]
Tekst rezolucji, który właśnie został przyjęty przez wystarczającą liczbę w Parlamencie Rady Europy, mówi między innymi: „Aby promować swoje opatentowane leki i szczepionki przeciwko grypie, firmy farmaceutyczne wywarły wpływ na naukowców i oficjalne agencje odpowiedzialne za normy zdrowia publicznego, aby zaalarmować rządy na całym świecie i zmuszają je do marnowania ograniczonych zasobów zdrowotnych na nieskuteczne strategie szczepień i niepotrzebnie narażają miliony zdrowych ludzi na ryzyko nieznanej liczby skutków ubocznych niewystarczająco przetestowanych szczepionek. Kampania „ptasia grypa” (2005/06) łącznie wydaje się, że kampania „świńskiej grypy” spowodowała ogromne szkody nie tylko dla niektórych zaszczepionych pacjentów i budżetów zdrowia publicznego, ale także dla wiarygodności i odpowiedzialności ważnych międzynarodowych agencji zdrowia. „1] [2]
Dochodzenie parlamentarne zajmie się kwestią „sfałszowanej pandemii” ogłoszonej przez WHO w czerwcu 2009 r. Za radą grupy ekspertów akademickich SAGE, której wielu członków zostało udokumentowanych jako posiadających intensywne powiązania finansowe z tym samym giganci, tacy jak GlaxoSmithKline, Roche, Novartis, którzy czerpią korzyści z produkcji leków i nietestowanych szczepionek H1N1. Zbadają wpływ przemysłu farmaceutycznego na stworzenie ogólnoświatowej kampanii przeciwko tak zwanej ptasiej grypie H5N1 i świńskiej grypie H1N1 Dochodzenie otrzyma „pilny” priorytet na zgromadzeniu ogólnym parlamentu.
W swoim oficjalnym oświadczeniu dla Komitetu Wodarg skrytykował wpływ przemysłu farmaceutycznego na naukowców i urzędników WHO, stwierdzając, że doprowadził on do sytuacji, w której „niepotrzebnie miliony zdrowych ludzi są narażone na ryzyko źle przetestowanych szczepionek” oraz że dla szczepu grypy, który jest „znacznie mniej szkodliwy” niż wszystkie poprzednie epidemie grypy.
Wodarg mówi, że rola WHO i jej czerwcowa deklaracja nadzwyczajna w sprawie pandemii musi być w centrum zainteresowania Parlamentu Europejskiego. Po raz pierwszy kryteria WHO dotyczące pandemii zostały zmienione w kwietniu 2009 r., Gdy zgłoszono pierwsze przypadki w Meksyku, aby nie uwzględniać faktycznego ryzyka choroby, ale liczbę przypadków, na podstawie których można ogłosić „pandemię”. Klasyfikując świńską grypę jako pandemię, narody zostały zmuszone do wdrożenia planów pandemii, a także do zakupu szczepionek przeciwko świńskiej grypie. Ponieważ WHO nie podlega żadnej kontroli parlamentarnej, Wodarg twierdzi, że rządy muszą nalegać na odpowiedzialność. Dochodzenie obejmie również rolę dwóch krytycznych agencji w Niemczech wydających wytyczne w sprawie pandemii, Paul-Ehrlich i Instytutu Roberta-Kocha.
F. William Engdahl jest autorem książki Full Spectrum Dominance: Totalitarian Democracy in the New World Order.
Można się z nim skontaktować za pośrednictwem jego strony internetowej http://www.engdahl.oilgeopolitics.net.

F. William Engdahl jest częstym współpracownikiem Global Research. „Artykuły o globalnych badaniach F. Williama Engdahla”

Uwagi
1. Rainer Woratschka, Schweinerei mit der Grippe, Der Tagesspiegel, 16 grudnia 2009, dostęp: http://www.tagesspiegel.de/politik/international/Schweinegrippe-Europarat;art123,2976433.
2. Dr Wolfgang Wodarg, Projekt rezolucji i zalecenia: sfałszowane pandemie – zagrożenie dla zdrowia, dostęp pod adresem http://www.wodarg.de/english/2948146.html.

Material pomocniczy

Za channel4/You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: