DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Depesze ujawniły nowe szczegóły dotyczące relacji między prezydentem Trumpem a zhańbionym brytyjskim lekarzem Andrew Wakefieldem. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Trump, The Doctor and the Vaccine Scandal: Channel 4 Dispatches

 

Przez ostatnie trzy miesiące Channel 4 Dispatches badało wielki powrót Andrew Wakefielda do Ameryki. Brytyjski lekarz, zniechęcony przez swoje mylące twierdzenia o szczepieniach i strachu przed MMR, Andrew Wakefield odkrył siebie na nowo i twierdzi, że ma ucho prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Depesze ujawniły nowe szczegóły dotyczące relacji między prezydentem Trumpem a zhańbionym brytyjskim lekarzem Andrew Wakefieldem. Dwaj mężczyźni spotkali się w sierpniu zeszłego roku, teraz Dispatches odkryli nagrania Wakefielda, w których omawia ich związek i twierdzi, że Trump zgadza się z jego zdyskredytowanymi teoriami dotyczącymi szczepionek.

 

Donald Trump uważa, że ​​złożone szczepionki, takie jak odra, świnka i różyczka, powodują zaburzenia mózgu. Od 2012 r. Ponad 20 razy tweetował łącząc wielokrotne lub skojarzone szczepionki z autyzmem. A jednak nie ma wiarygodnych dowodów naukowych na poparcie poglądów Trumpa. Wszystkie szczepionki – kombinowane lub nie – zostały wszechstronnie przetestowane i przeprowadzono siedemnaście głównych badań obalających związek między szczepionką MMR a autyzmem.

Śledztwo w sprawie Dispatches odkrywa:

 • Antynaukowy program Trumpa dostosowany do ruchu antyszczepionkowego, w tym spotkanie jeden na jeden z zhańbionym doktorem Andrew Wakefieldem.
 • Rosnące znaczenie Wakefielda w Stanach Zjednoczonych zbiega się z osłabieniem zaufania do szczepień ze strony amerykańskiej opinii publicznej i późniejszym wzrostem liczby przypadków chorób, którym można zapobiec i które są śmiertelne.
 • Minnesota stoi obecnie w obliczu największej epidemii odry od prawie 30 lat.
 • Od czasu przybycia do Ameryki Wakefield był zaangażowany w szereg organizacji non-profit, które sowicie mu zapłaciły.
 • W ciągu pięciu lat jedna z organizacji charytatywnych wydała 41% darowizn na jego pensję – ponad 300 000 dolarów.

Powrót Wakefielda i związek z Donaldem Trumpem:

Andrew Wakefield rozwijał swoją pozycję w Stanach Zjednoczonych, w tym mówił o ustaleniach podczas rejsu poświęconego Teoretykom Spisku, rejsu ConspiraSea. Rozszerzył swój atak na szczepionki, mówiąc o programie numer jeden teorii spiskowych w Ameryce – Info Wars.

Ale bez względu na to, jak zwariowane dźwięki Wakefielda, wielu Amerykanów słucha.

 • Obecnie co dziesiąty rodzic w Stanach Zjednoczonych uważa, że ​​szczepionki są niebezpieczne.
 • W samym Teksasie 45 000 dzieci jest nieszczepionych.
 • W rezultacie rośnie liczba chorób, którym można zapobiec i które mogą być śmiertelne.
 • Odra została uznana za wyeliminowaną do 2000 roku, ale w tym roku odnotowano ponad sześćdziesiąt przypadków.

Wakefield on Trump, On wie ,       że szczepionki powodują autyzm. Te szkody spowodowane szczepionką są prawdziwe. I jest to kwestia, która nigdy nie doprowadzi do obowiązkowych szczepień ani w całym stanie, ani w całym stanie. I miałem przyjemność spotkać się niedawno, aby omówić tę kwestię

Rano po wyborach w USA na YouTube został opublikowany film przedstawiający triumfującego Wakefielda, gdzie opowiada on o zorganizowaniu kolejnego spotkania z prezydentem Trumpem;

Więc następną rzeczą, którą myślę, jest kontynuacja i ponowne spotkanie z Donaldem Trumpem. On – kiedy Gary Kompothecras rozmawiał z nim ostatnio – był bardzo pozytywnie nastawiony do tego, co zamierza zrobić z autyzmem. Wszyscy wiemy, gdzie on jest na szczepionkach. Powiedział, że wiem, że to się zdarza, wiem, że szczepionki powodują autyzm. Widziałem to i uważam, że uderzyło go to bardzo, bardzo, bardzo osobiście. 

Wakefield został nawet zaproszony na bal inauguracyjny.

Najnowszy projekt Wakefielda to pełnometrażowy film kampanii, w którym reżyseruje iw którym gra główną rolę. W Vaxxed Wakefield twierdzi, że organ regulujący politykę szczepień w Ameryce – Centrum Kontroli Chorób – stłumił dane łączące szczepionkę MMR z autyzmem.

 • Wiadomości dowiedział się, że kiedy Wakefield spotkał Trumpa w zeszłym roku, dał mu kopię filmu.

Lukratywne finanse Wakefielda:

Nasze dochodzenie wykazało, że podróż Wakefielda od doktora do reżysera była dość lukratywna. Od przyjazdu do Ameryki był zaangażowany w szereg organizacji non-profit, które sowicie mu zapłaciły.

W 2010 roku Wakefield założył Strategic Autism Initiative (SAI), która została założona w celu promowania badań nad autyzmem i podobnymi zaburzeniami.

 • Ciało przyciągnęło wiele darowizn, ale ogromna część poszła na pensję Wakefielda.
 • W ciągu pięciu lat SAI zarządzał 41% darowizn z jego pensji – ponad trzysta tysięcy dolarów.

Wysyłki przedstawiły te dowody 25-letniemu weteranowi amerykańskiej służby skarbowej.

Marc Owens: Myślę, że to jest ogromny procent. Fakt, że pensja jednej osoby stanowi główny wydatek organizacji na przestrzeni lat, sugeruje, że dzieje się coś innego. Ale po raz kolejny nie jest to rozstrzygające, ale sugeruje, że doszło do ciągłego kierowania dochodów z organizacji charytatywnej w ręce osoby na odpowiedzialnym i autorytecie.

Szerszy ruch Anti-Vax – wywiad z Robertem Kennedym Jr:

Wakefield nie jest samotnym głosem kwestionującym bezpieczeństwo szczepionek. Robert Kennedy Jr, bratanek byłego prezydenta Johna F. Kennedy’ego, uważa, że ​​szczepionki powodują choroby mózgu.

W styczniu 2017 r. Udał się do Trump Towers, gdzie mówi, że Prezydent poprosił go o poprowadzenie komisji bezpieczeństwa szczepionek.

Chociaż Biały Dom zlekceważył perspektywę komisji, mówi, że jest gotowy do rozpoczęcia. Kennedy uważa, że ​​szczepionki są niebezpieczne, ponieważ niektóre z nich zawierają rtęć. Kilka badań przeanalizowało to twierdzenie i odrzuciło je, ale Robert Kennedy Junior powiedział Dispatches, że był spisek, aby go uciszyć.

Cathy:               tu jest niebezpieczeństwo, że ty, że Andrew Wakefield, że prezydent Trump są sprzedawał zdyskredytowane teorie, które są obecnie podważa zaufanie do całego programu szczepionki i że zagraża życiu dziecka.

Kennedy:            Cóż, można tak powiedzieć, ale to nie ja umieściłem rtęć w szczepionkach. Powiedziałbym, że to brak krytycznej analizy ze strony prasy umożliwia przede wszystkim lekkomyślne zachowanie CDC i przemysłu szczepionkowego.

Cathy:                Ale mówisz, wiesz, mówisz, że jestem lekkomyślny, zadając pytania, ale czy nie jest to lekkomyślność –

Kennedy:            Myślę, że jesteś lekkomyślny, zajmując stanowisko dziennikarza.

Cathy:                 Nie, nie zajmuję stanowiska.

Kennedy:            Bardzo mocno, używasz skrajnie stronniczości, nie – po pierwsze nie patrzysz na naukę.

Cathy:               Nie, naprawdę nie

Kennedy:             Słuchaj, czytasz, to co czytasz to propaganda firmy farmaceutycznej.

Depesze były następnie przewożone przez ulicę na wiec, gdzie Kennedy mógł przedstawić nas swoim zwolennikom. Nie zabrakło też zwolenników Wakefielda, w tym producenta Vaxxed Del Bigtree

Del Bigtree:        „W tym roku dzieci zostaną zamordowane w ramach programu szczepień. Mózgi dzieci zostaną uszkodzone przez program szczepień, a stwierdzenie, że medycyna głównego nurtu chce powiedzieć, że jest to dopuszczalne ryzyko ”.

To może być skrajny ruch, ale jest to ruch bojowy i podkopuje publiczną wiarę w szczepionki.

Serial Wakefielda – nieetyczne zachowanie:

Został oskarżony o wykorzystywanie tych samych dzieci, którym, jak mówi, chce pomóc. Od dawna wierzył, że nie tylko szczepionka MMR jest powiązana z autyzmem, ale także, że schorzenie to można leczyć.

Cztery lata temu wpadł na kontrowersyjny pomysł przekształcenia leczenia dzieci z autyzmem w serial reality TV. Podał go do niektórych z największych sieci kablowych w Ameryce; Wysyłki znalazły taśmę ostrzegawczą

Film pokazuje:

 • Filmowane są dzieci autystyczne, które dokonują samookaleczeń
 • A czternastoletni chłopiec jest natrętnie leczony aparatami i rurkami wprowadzanymi do odbytu i gardła. Zabieg ten nie jest zamazany.

Julia Bascom, dyrektor wykonawczy Autistic Self Advocacy Network (ASAN).

To oczywiście naprawdę niepokojąca treść. Widzieć, jak ludzie z autyzmem są w pewnym sensie odczłowieczeni i wykorzystywani jako obiekty do realizacji planów innych ludzi. Jako osoba z autyzmem zawsze to jest niepokojące.

Nikt nie zamówił serialu, ale nadal działa na kanale Wakefielda na YouTube.

Wywiad z Wakefieldem i jego powrót do Europy:

Zainspirowany sukcesem w Ameryce Wakefield powrócił do Europy, a nawet Wielkiej Brytanii. Wysyłki wzięły udział w jednym z jego pokazów w Berlinie:

Cathy:               Panie Wakefield, stał pan za ogromnym zagrożeniem dla zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii, został pan usunięty i teraz eksportuje pan swoje zdyskredytowane teorie do Ameryki i na cały świat.

Wakefield:          To rozsądne pytanie ze strony brytyjskiego dziennikarstwa. Będziesz wiedział, mam nadzieję, że film nie jest o mnie, film jest o sygnalistach z Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, który faktycznie potwierdza pracę, którą wykonaliśmy w 2000 roku.

W rzeczywistości to prasa brytyjska zostaje zdyskredytowana, gdy atakuje tę hipotezę, ponieważ przez te wszystkie lata okazuje się słuszna.

Cathy : Ale informator ma wadę…

Wakefield : tylko jedno pytanie …

Cathy:               Po prostu – po prostu – tylko po to, żeby kontynuować, sygnalista ma obawy – ma obawy dotyczące jednej sprawy. A co z 17 badaniami, które obaliły twoje oryginalne badanie z 1998 roku?

Czy to, co robisz, nie jest rażąco nieodpowiedzialne, ponieważ w samym tylko twoim rodzinnym stanie Teksas czterdzieści pięć tysięcy dzieci jest nieszczepionych, a odra jest zabójcą.

Widz: Idź do domu!

Cathy: Panie Wakefield, mówił pan o oszustwie popełnionym przez CDC, przez media. A co z faktem, że General Medical Council oskarżyła cię o nieuczciwość, oskarżyła cię o bezduszność, nieetyczność, powiedziała, że ​​twoje własne dane są fałszywe.

Kiedy zamierzasz wziąć za to odpowiedzialność?

Wakefield          Czy możesz mnie w całości zacytować na ten temat? Nie rozmawiam z fałszywymi wiadomościami. Dziękuję Ci

Uwagi dla redaktorów dot.: 2004 Przesyła śledztwo w sprawie Wakefield:

W 2004 roku Channel 4 Dispatches ujawnił, że podczas gdy Andrew Wakefield twierdził, że szczepionka MMR jest niebezpieczna, płacili mu również prawnicy, którzy pozywali twórców szczepionki MMR. Został także oskarżony przez kolegę o fałszowanie danych.

Roszczenia Wakefielda wywołały chaos, wskaźniki szczepień MMR spadły o 7% w ciągu trzech lat.

W 2010 roku został wykreślony z Naczelnej Rady Lekarskiej. Uważa się, że dr Wakefield dopuścił się naruszenia zasad etyki, w tym pobierania krwi dzieciom na przyjęciu urodzinowym. Mówiono, że jest nieuczciwy, wprowadzający w błąd i nieodpowiedzialny.

TRUMP, LEKARZ I SKANDAL SZCZEPIONKOWY: 

Reporter: Cathy Newman

Produkcja i reżyseria: Tom Stone

Producenci wykonawczy: David Henshaw i Lesley Bonner

Firma produkcyjna: Hardcash Productions 

channel4.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: