DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) -Ławki, na których nie można usiąść. W Warszawie pojawiły się „spoczniki”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nietypowe ławki stanęły w wybranych punktach Warszawy. Chodzi o tak zwane spoczniki, na których nie można usiąść. Można za to oprzeć się, by odpocząć przed dalszą podróżą. To pomysł, który zgłosili mieszkańcy w ramach budżetu obywatelskiego.

Zastanawiam się, co robi się na tej ławce. Jak oprę się plecami, co mam zrobić z zakupami? Nie potrafię używać tej ławki – przyznaje jedna z mieszkanek Warszawy, którą nasz reporter spotkał w Parku Mirowskim. Tam stanęło aż 10 takich spoczników.

Mieszkam w okolicy od dawna i takich ławek jeszcze nie widziałem. Oczywiście, można oprzeć się, tylko po co? Wybieram jednak tradycyjne ławki i przy nich zostanę – dodaje inny mieszkaniec stolicy.

Dwa nowe spoczniki pojawiły się w okolicy Placu Wilsona na stołecznym Żoliborzu. Dziesięć stojących w nietypowy sposób ławek można znaleźć na terenie Parku Mirowskiego, a kolejne trzy są przy ulicach Domaniewskiej, Madalińskiego oraz przy Wołoskiej.

Bardzo podoba mi się ten pomysł. Można zatrzymać się, dosłownie na dwie, trzy minuty. Odciążyć kręgosłup. To jest atut takiej ławki – komentuje inny mieszkaniec stolicy.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “(autor:LALA) -Ławki, na których nie można usiąść. W Warszawie pojawiły się „spoczniki”

  1. Moja teściowa jest schorowaną kobietą i jak zabrali ławkę pod blokiem , na której mogła usiąść i odpocząć z zakupami, popłakała się. Ławka spoczynkowa to znęcanie się nad starszymi ludźmi. Ławki są społeczne, spotykają się ludzie , wymieniają informacjami, zawiązują się więzi …..i tego mają nie robić …komu na tym zależy? Zadajcie sobie to pytanie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: