DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) -Kupcy protestują w Piotrkowie Trybunalskim. „Ja tu handluję od 40 lat, nie wiem, co teraz zrobię!!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nawet kilkaset osób może stracić miejsce pracy, jeśli zmienią się zasady funkcjonowania targowiska w Piotrkowie Trybunalskim. Zmiany, które mają zacząć obowiązywać od 1 grudnia, umożliwiają prowadzenie działalności wyłącznie tym kupcom, którzy handlują artykułami spożywczymi i płodami rolnymi. Dziś pod urzędem miejskim w Piotrkowie Trybunalskim zebrało się ponad sto osób.

Protestujemy przeciwko likwidacji kilkuset, minimum 300 miejsc pracy – mówi Tomasz Kowalewski, przewodniczący piotrkowskich kupców. Nikt z nami nie chce rozmawiać, nie informuje, nie ma żadnych konsultacji. Nie zgadzamy się z likwidacją targowiska, nie pozwolimy, żeby jedna osoba zniszczyła miejsce z prawie stu letnią tradycją – mówi.

Ja tu handluję od 40 lat, płacę ZUS, podatki – mówi jedna z uczestniczek protestu. Jeszcze nie mogę przejść na emeryturę, nie mam pojęcia, co zrobię. Poza tym tu przychodzą osoby robiąc pełne zakupy, i spożywcze, i ubrania, i chemię. Jeśli nie pozwolą handlować nam, stracą wszyscy – dodaje.

W środę radni miejscy będą głosować nad uchwałą wprowadzającą zmiany. Jeśli zdecydują się ją przyjąć, zmiany zaczną obowiązywać od 1 grudnia.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: