DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

 Zielona woda w kranie! Ktoś chce otruć Polaków? {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zielona woda w kranie! Ktoś chce otruć Polaków?© Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Szczecin i zielona woda w kranie. Co dostało się do wodociągu? Służby ostrzegają, żeby nie pić zielonej wody i dlaczego z kranów leci zielona woda?

Mieszkańcy Szczecina zagrożeni? Kolejne lokalne media podają, że z kranów płynie ZIELONA WODA! Jak podaje Radio ZET, do wodociągu przedostała się barwiona woda z sieci ciepłowniczej. Konieczna jest naprawa urządzeń przesyłowych.

Szczecin i zielona woda w kranie

Media podają, że zielona woda z kranu nie jest trująca. Lepiej jednak jej nie pić. Kolor wynika z faktu, że celowo zabarwiono, by wykazać, że nastąpiło wymieszanie wody wodociągowej i wody z sieci ciepłowniczej i należy podjąć stosowane działania. Służby apelują do mieszkańców, by zgłaszali służbom, gdy z kranów popłynie im zielona ciecz.

Danuta Misztal ze Szczecińskiej Energetyki Cieplnej oświadczyła, że zielony barwnik zastosowany jest w stężeniach, które pozwalają dostrzec go w wodzie. Stężenie w wodzie płynącej z kranów w Szczecinie nie jest niebezpieczne ani dla ludzi, ani dla zwierząt, ani dla środowiska. Dodała również, że nie ma powodu do paniki, ale „szkoda by było zrobić pranie w zielonej wodzie”.

Barwnik mógł przedostać się wskutek nieszczelności rur ciepłowniczych. Szczecińska spółka bada szczelność sieci ciepłowniczej. Do rur którymi płynie woda do ogrzewania mieszkań wpuszczony został bowiem specjalny barwnik. SEC gwarantuje – mimo usterki barwnik nie jest szkodliwy dla zdrowia i życia ludzi – uspokaja

radiozet.pl.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “ Zielona woda w kranie! Ktoś chce otruć Polaków? {Autor Gabi}

  1. Co to za idiotyzmy w tłumaczeniu się!? Od kiedy to sieć ciepłownicza i wodociągowa „pracuje” na wspólnych rurach? Od dawna podejrzewam, że ci co przejęli wodociągi Polaków podtruwają (tak jak kiedyś solą), bo to niemożliwe żeby Polacy byli tacy otumanieni! Tylko idiota albo wróg oddaje strategiczne zakłady w obce ręce! W każdym kraju strategiczne zakłady (wodociągi, elektrownie, gazownie itd) są w rękach narodu tubylców!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: