DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Czeski minister zdrowia wzywa media, aby przestały straszyć: To zwykła choroba zakaźna. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Vojtěch i minister edukacji Robert Plaga wzywają media do zaprzestania szerzenia strachu i paniki .

Apel ministra Vojtěcha do mediów jest punktem zwrotnym w walce z pandemią. Swoim wyzwaniem Minister pośrednio  wskazał media jako winowajcę sytuacji, w której gospodarka krwawi, ludzie mają problemy psychiczne, a społeczeństwo coraz bardziej sprzeciwia się działaniom ochronnym.

Liczba samobójstw zwiększyła już ponad dwukrotnie, i przewyższa liczbę osób, które są wymienione w (bardzo kontrowersyjnej) kolumnie  „zmarły na koronawirusa” . Media, na czele z czeską telewizją, codziennie bombardują obywateli katastrofalnymi danymi, których wartość jest w rzeczywistości rażąco zniekształcona.

Minister Zdrowia: Przestańcie stygmatyzować, niszczyć życie!

Minister zdrowia  Adam Vojtěch  stanowczo wezwał media, by przestały straszyć ludzi, zwłaszcza  starszych, bardziej ufnych obywateli, którzy łatwo wpadają w sidła „łajdaków” kupując zniekształcone wiadomości z Telewizji Czeskiej.

„Chodzi o interpretację. Jeśli media interpretują powszechną chorobę zakaźną jako coś katastrofalnego, a zarażeni czują się obciążeniem dla społeczeństwa, to jest to błąd ”-  powiedział 18 sierpnia minister zdrowia  Adam Vojtěch na konferencji prasowej poświęconej działaniom w szkołach.

„We wszystkich ankietach, zarówno czeskich, jak i światowych, wyraźnie stwierdza się, że COVID 19 ma niszczący wpływ na zdrowie psychiczne populacji. Znany jest na przykład na liniach kryzysowych. Istnieje ogromna stygmatyzacja zarażonych –  powiedział minister  Vojtech .

To fundamentalne stanowisko Ministra Zdrowia zostało przez media całkowicie utajnione.

Media rozpoczynają drugą falę: będą codziennie straszyć odbiorców.

Apel ministra Vojtěcha pojawia się w momencie, gdy budzi się tzw. Epidemia „drugiej fali”, a media zaczynają wykrzykiwać liczby zarażonych.

Jednak dane o tak zwanej epidemii koronawirusa są jak z obszaru najbardziej podupadającego brukowca i ich wymowna wartość jest bliska zeru.

Dane dotyczące liczby „zainfekowanych” rosną wraz z liczbą pomiarów. Będą rosły jesienią wraz z początkiem grypy. Ponadto zdecydowana większość „zakażonych” nie ma żadnych objawów, jest to naturalna immunizacja.

Jedyne istotne dane znajdują się w kolumnie  „zmarł na koronawirusa” , ale nawet tam są bardzo rozmyte krawędzie. Jak dotąd nie jest znany przypadek śmierci z powodu koronawirusa.

Eksperci twierdzą, że pandemia koronawirusa nie spełnia żadnych kryteriów pandemii. Jest to powszechna, statystycznie raczej marginalna choroba zakaźna , z powodu której media wywołały światową panikę.

Nagranie video z konferencji prasowej:

źródło: rymag.cz

Za Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: