DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kolejna infekcja uciekła z chińskiego laboratorium biologicznego. Znaleziono 3245 pacjentów. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niebezpieczna bakteria uciekła z fabryki biofarmaceutycznej produkującej szczepionki dla zwierząt w północno-zachodnich Chinach w 2019 roku, jak poinformowały chińskie władze zdrowotne kilka godzin temu, powodującw sumie 3245zachorowań .

Stało się tak, ponieważ przy produkcji szczepionek dla zwierząt przeciwko brucelozie pracownicy przedsiębiorstwa stosowali przeterminowany środek dezynfekujący. W rezultacie bakteria przedostała się przez oczyszczalnię ścieków w zakładzie, przedostała się do emisji powietrza i zainfekowała ludzi w północno-zachodniej części kraju.

Władze w Lanzhou, stolicy prowincji Gansu, poinformowały, że rządowe laboratorium miasta użyło środka dezynfekującego, którego ważność wygasła w lipcu i sierpniu 2019 r., Do produkcji szczepionek przeciwko brucelozie dla zwierząt.

Bruceloza to choroba przenoszona przez zwierzęta gospodarskie lub produkty pochodzenia zwierzęcego. Zwykle nie przenosi się z osoby na osobę, ale może powodować gorączkę, bóle stawów i bóle głowy. Zakażenie człowieka następuje poprzez bezpośredni kontakt z nosicielami zwierząt lub spożycie skażonej żywności – surowego mleka, sera z niepasteryzowanego mleka.

Według badań przeprowadzonych w zakładzie przez inspektorów sanitarnych, sterylizacja nie została zakończona, a bakterie nadal były obecne w gazach emitowanych przez biofarmaceutyczną fabrykę zwierząt hodowlanych w Lanzhou.

Zanieczyszczony gaz przedostał się drogą powietrzną do pobliskiego Instytutu Badań Weterynaryjnych, który zaraził prawie 200 osób w grudniu ubiegłego roku. Biuro Zdrowia Lanzhou stwierdziło, że pierwotnym źródłem niebezpiecznych bakterii były owce, krowy i świnie.

Otwartość chińskiego komunistycznego rządu to dobra wiadomość – Chińczycy donosili o epidemii, która zabiła ponad trzy tysiące ludzi rok po jej rozpoczęciu. W tym świetle jest interesujące – kiedy donieśliby o koronie, gdyby cały świat nie dowiedział się o niej z innych źródeł?  Interesująca jest też rzecz: co jeszcze uciekło na wolność oprócz korony, dżumy i brucelozy? Z doświadczenia Wuhan wiemy, że chińskie oficjalne liczby należy pomnożyć przez sto lub tysiąc.

Kiedy więc kostnice w Wuhan były już wypełnione zwłokami i rozpoczęła się izolacja w budynkach administracyjnych (grudzień 2019 r.), Władze ChRL zgłosiły „kilkadziesiąt” przypadków i dwa zgony. W związku z tym liczbę 3245 chorych na brucelozę należy najprawdopodobniej odczytać jako 32 450 w pierwszym przybliżeniu, 300 tys. W drugim i maksymalnie 3 mln.

Jednocześnie bruceloza wcale nie jest chorobą komiczną. W stosunkowo dobrym scenariuszu osoba, która go odbierze, będzie chora przez całe życie, pójdzie do lekarzy, ale nie dowie się, jaka jest przyczyna choroby – przebieg jest wielobjawowy, w tym zapalenie płuc. W złym scenariuszu, z brucelozy, możesz przykleić płetwy – i znowu nawet nie dowiedzą się o tym podczas sekcji zwłok. Diagnozę można postawić tylko wtedy, gdy lekarze wiedzą, że gdzieś jest ognisko / wyciek brucelozy. Potem już patrzą na konkretne objawy, przeprowadzają kultury bakteryjne i tak dalej. Ale lekarze nie wiedzą, chińscy koledzy właśnie poinformowali wszystkich o wycieku.

Ogólnie rzecz biorąc, nawet myślenie o tym, co stało się z Chińczykami, jest przerażające, ale śledzimy rozwój wydarzeń.

PS Przy czwartym czytaniu liczby 3245 przypadków myśleliśmy, że 4 + 5 = 9, więc 3245 to jak 329 = 239. Prawdopodobnie teraz teoretycy spisku mają wszelkie powody, by się napinać – możliwe, że przesłanie władz chińskich to jakiś niezbyt dobry znak.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: