DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kiedy robot „Pipa” zacznie przewodzić krajom i narodom? {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Odkąd niektóre banki na Wall Street wezwały handlowców i innych pracowników z powrotem do swoich biur po zwolnieniu kwarantann, zdolność firm do przestrzegania środków dystansowania społecznego stała się wyzwaniem. Wydaje się jednak, że zostanie to rozwiązane przy pomocy robotów, które będą monitorować reżim kwarantanny.

Robot o imieniu Pepper (pepər), opracowany przez SoftBank Robotics, jest pierwszym na świecie społecznym humanoidalnym robotem zdolnym do rozpoznawania twarzy i podstawowych ludzkich emocji. Robot o długości 120 cm (47 cali) wykorzystuje czujniki optyczne i sztuczną inteligencję do rozpoznawania zamaskowanych ludzi.

Pepper używa interakcji głosowych, aby ostrzegać ludzi, że nie noszą masek, mówiąc im: „Zawsze musisz prawidłowo nosić maskę”. Robot następnie identyfikuje osobę, która odpowiada na prośbę o założenie maski i mówi „Dziękuję za założenie maski”.

Chodzi o to, że humanoidalny robot patroluje budynki biurowe, centra handlowe lub działy badawcze w poszukiwaniu osób naruszających tryb maski. Innowacja ma o wiele więcej sensu niż korzystanie z ludzi, które jest droższe w użyciu. Ponadto po co zatrudniać pracownika niskiego szczebla, który patrzy przez ramię handlowcom, ponieważ na terminalach handlowych mogą znajdować się poufne dane.

Pepper może nawet ostrzec kierownictwo o obecności recydywistów – to znaczy osób wielokrotnie przyłapanych na łamaniu reżimu maskowania. Oto robot w akcji:

 

Odkąd JPMorgan i inne banki z Wall Street proszą pracowników o powrót do biura, ludzie przez całe lato imprezują i spędzają wakacje, co utrudnia im nakłonienie ich do noszenia masek. Ale roboty pomogą rozwiązać ten problem.

W rzeczywistości SoftBank Robotics stworzył daleko od pierwszego robota, który będzie monitorował kwarantannę. Najwyraźniej pierwszym był Singapur, który wypuścił do parków psy-roboty, które monitorują przestrzeganie dystansu społecznego:

Większość ludzi nie przywiązywała dużej wagi do wydarzenia, ale tymczasem wydarzenie było znaczące – ludzie zaczęli stopniowo przyzwyczajać ich do pojawienia się wśród nich żelaznych pomocników. A teraz postęp trwa. Dziś trafił do biur dużych i zamożnych korporacji, ale jutro takie roboty pojawią się wszędzie i nawet ratusze miast, w których zawsze nie ma pieniędzy na naprawę toalet ulicznych i kosmetyczne naprawy w szpitalach, znajdą środki na robotykę. A pojutrze pojawi się coś w rodzaju ptaka strażnika .

Niemniej jednak na innowację można spojrzeć z punktu widzenia optymistów, którzy również z pewnością odnajdą w tym szereg pozytywnych aspektów. Tak więc dzisiaj robotowi „Pipa” powierzono pracę młodszych pracowników biura, jednak przy pracy dwunożnych menedżerów „Pipa” poradzi sobie znacznie lepiej. Dotyczy to zwłaszcza menadżerów, którzy zarządzają na szczeblu państwowym.

Ich praca nie jest zakurzona: usiąść przy stole z dziesięcioma telefonami specjalnej komunikacji, odebrać telefon na 11. urządzeniu i własnymi słowami powtórzyć to, co usłyszałeś kierownikom niższego szczebla. „Pipa” poradzi sobie z tym znacznie lepiej, przekazując bez zniekształceń cenną myśl najwyższego przywódcy krajów i narodów. Jednocześnie „Pipe” nie potrzebuje luksusowego biura, rezydencji, jachtów, ochrony i tak dalej. Aby menadżerowie, do których „Pipa” wysyła polecenia, wyraźnie je wykonywali, „Pipa” pozwoli im wyładować prąd do ich głów przez specjalny chip. Krok we właściwym kierunku to lekkie wyładowanie w centrum przyjemności, krok w lewo lub w prawo to wyładowanie w centrum bólu. Skutecznie i szybko.

Co więcej, ta innowacja będzie działać na poziomie parlamentarnym. Jeśli zamiast androidów umieścimy tam „Pipę” – Parlament będzie pracował 24 godziny na dobę, bez przerw w jakieś „święta”. Nie będzie „spotkań na uboczu”, przekonywania do wciskania guzika w celu głosowania i tak dalej. Najwyższy Przywódca wysłał polecenie i parlament zagłosował. Niezbędne prawa zostaną przyjęte z prędkością światła.

Wreszcie pojawi się pytanie o najwyższego przywódcę, który nawet mając 20 lat, prędzej czy później się zestarzeje i pojawi się pytanie o następcę, co grozi rewolucyjnymi konsekwencjami. Ponadto najwyższy przywódca z biologicznego punktu widzenia może wstać rano, cierpieć na migreny z powodu zmiany pogody lub wahać się przed naciśnięciem lub nie naciśnięciem czerwonego przycisku. Skynet poradzi sobie z tym znacznie lepiej.

To prawda, że ​​dzięki wysiłkom Sarah Connor Skynet ma złą reputację, więc lepiej jest rządzić krajami i narodami pośrednio, dając każdemu krajowi i narodowi własną „Pipę” z flagą narodową na ciele – aby wszyscy ją kochali i chwalili, mówiąc, że „Nasza Pipa jest mądrzejsza od wszystkich”. Ale jednocześnie wszystkie „Pipsy” będą przywiązane do świata Sztucznej Inteligencji, która poprowadzi świat do powszechnego dobrobytu.

Nie wiemy, ile zostało z tego jasnego dnia, ale wszystko zmierza ku temu, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: