NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kiedy robot „Pipa” zacznie przewodzić krajom i narodom? {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Odkąd niektóre banki na Wall Street wezwały handlowców i innych pracowników z powrotem do swoich biur po zwolnieniu kwarantann, zdolność firm do przestrzegania środków dystansowania społecznego stała się wyzwaniem. Wydaje się jednak, że zostanie to rozwiązane przy pomocy robotów, które będą monitorować reżim kwarantanny.

Robot o imieniu Pepper (pepər), opracowany przez SoftBank Robotics, jest pierwszym na świecie społecznym humanoidalnym robotem zdolnym do rozpoznawania twarzy i podstawowych ludzkich emocji. Robot o długości 120 cm (47 cali) wykorzystuje czujniki optyczne i sztuczną inteligencję do rozpoznawania zamaskowanych ludzi.

Pepper używa interakcji głosowych, aby ostrzegać ludzi, że nie noszą masek, mówiąc im: „Zawsze musisz prawidłowo nosić maskę”. Robot następnie identyfikuje osobę, która odpowiada na prośbę o założenie maski i mówi „Dziękuję za założenie maski”.

Chodzi o to, że humanoidalny robot patroluje budynki biurowe, centra handlowe lub działy badawcze w poszukiwaniu osób naruszających tryb maski. Innowacja ma o wiele więcej sensu niż korzystanie z ludzi, które jest droższe w użyciu. Ponadto po co zatrudniać pracownika niskiego szczebla, który patrzy przez ramię handlowcom, ponieważ na terminalach handlowych mogą znajdować się poufne dane.

Pepper może nawet ostrzec kierownictwo o obecności recydywistów – to znaczy osób wielokrotnie przyłapanych na łamaniu reżimu maskowania. Oto robot w akcji:

 

Odkąd JPMorgan i inne banki z Wall Street proszą pracowników o powrót do biura, ludzie przez całe lato imprezują i spędzają wakacje, co utrudnia im nakłonienie ich do noszenia masek. Ale roboty pomogą rozwiązać ten problem.

W rzeczywistości SoftBank Robotics stworzył daleko od pierwszego robota, który będzie monitorował kwarantannę. Najwyraźniej pierwszym był Singapur, który wypuścił do parków psy-roboty, które monitorują przestrzeganie dystansu społecznego:

Większość ludzi nie przywiązywała dużej wagi do wydarzenia, ale tymczasem wydarzenie było znaczące – ludzie zaczęli stopniowo przyzwyczajać ich do pojawienia się wśród nich żelaznych pomocników. A teraz postęp trwa. Dziś trafił do biur dużych i zamożnych korporacji, ale jutro takie roboty pojawią się wszędzie i nawet ratusze miast, w których zawsze nie ma pieniędzy na naprawę toalet ulicznych i kosmetyczne naprawy w szpitalach, znajdą środki na robotykę. A pojutrze pojawi się coś w rodzaju ptaka strażnika .

Niemniej jednak na innowację można spojrzeć z punktu widzenia optymistów, którzy również z pewnością odnajdą w tym szereg pozytywnych aspektów. Tak więc dzisiaj robotowi „Pipa” powierzono pracę młodszych pracowników biura, jednak przy pracy dwunożnych menedżerów „Pipa” poradzi sobie znacznie lepiej. Dotyczy to zwłaszcza menadżerów, którzy zarządzają na szczeblu państwowym.

Ich praca nie jest zakurzona: usiąść przy stole z dziesięcioma telefonami specjalnej komunikacji, odebrać telefon na 11. urządzeniu i własnymi słowami powtórzyć to, co usłyszałeś kierownikom niższego szczebla. „Pipa” poradzi sobie z tym znacznie lepiej, przekazując bez zniekształceń cenną myśl najwyższego przywódcy krajów i narodów. Jednocześnie „Pipe” nie potrzebuje luksusowego biura, rezydencji, jachtów, ochrony i tak dalej. Aby menadżerowie, do których „Pipa” wysyła polecenia, wyraźnie je wykonywali, „Pipa” pozwoli im wyładować prąd do ich głów przez specjalny chip. Krok we właściwym kierunku to lekkie wyładowanie w centrum przyjemności, krok w lewo lub w prawo to wyładowanie w centrum bólu. Skutecznie i szybko.

Co więcej, ta innowacja będzie działać na poziomie parlamentarnym. Jeśli zamiast androidów umieścimy tam „Pipę” – Parlament będzie pracował 24 godziny na dobę, bez przerw w jakieś „święta”. Nie będzie „spotkań na uboczu”, przekonywania do wciskania guzika w celu głosowania i tak dalej. Najwyższy Przywódca wysłał polecenie i parlament zagłosował. Niezbędne prawa zostaną przyjęte z prędkością światła.

Wreszcie pojawi się pytanie o najwyższego przywódcę, który nawet mając 20 lat, prędzej czy później się zestarzeje i pojawi się pytanie o następcę, co grozi rewolucyjnymi konsekwencjami. Ponadto najwyższy przywódca z biologicznego punktu widzenia może wstać rano, cierpieć na migreny z powodu zmiany pogody lub wahać się przed naciśnięciem lub nie naciśnięciem czerwonego przycisku. Skynet poradzi sobie z tym znacznie lepiej.

To prawda, że ​​dzięki wysiłkom Sarah Connor Skynet ma złą reputację, więc lepiej jest rządzić krajami i narodami pośrednio, dając każdemu krajowi i narodowi własną „Pipę” z flagą narodową na ciele – aby wszyscy ją kochali i chwalili, mówiąc, że „Nasza Pipa jest mądrzejsza od wszystkich”. Ale jednocześnie wszystkie „Pipsy” będą przywiązane do świata Sztucznej Inteligencji, która poprowadzi świat do powszechnego dobrobytu.

Nie wiemy, ile zostało z tego jasnego dnia, ale wszystko zmierza ku temu, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: