DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Czy tatuaże z kropkami kwantowymi od Billa Gatesa mają być w szczepionkach na koronawirusa? {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Czy tatuaże z kropkami kwantowymi od Billa Gatesa mają być w szczepionkach na koronawirusa? {Autor Gabi}

Według doniesień, Gates sfinansował specjalny barwnik zawierający nanokryształowe kropki kwantowe, który mógłby zostać włączony do składu szczepionek. Emituje światło w bliskiej podczerwieni, które można wykryć za pomocą specjalnie wyposażonego smartfona.

Te kropki kwantowe mogą podobno utrzymywać się pod skórą przez pięć lat.

Opracowane przez naukowców z Massachusetts Institute of Technology (MIT) z funduszy Gates nowe tatuaże, przechowują dokumentację medyczną.

„Technologia ta mogłaby umożliwić szybkie i anonimowe wykrywanie historii szczepień pacjentów, aby zapewnić zaszczepienie każdego dziecka” – powiedział Kevin McHugh, były doktorant MIT, który obecnie pracuje jako adiunkt w dziedzinie biotechnologii na Uniwersytecie Rice w Houston.

Nowe badanie opublikowane w czasopiśmie Science Translational Medicine wyjaśnia, w jaki sposób technologia wykorzystuje miedź do tworzenia dokumentacji medycznej „w pacjencie”, czyli wewnątrz ciała. Można ją odczytać za pomocą urządzeń skanujących, które mogą wykrywać światło w podczerwieni.

„Kropki mają tylko około 4 nanometrów średnicy, ale są otoczone biokompatybilnymi mikrocząstkami, które tworzą kulki o średnicy około 20 mikronów” – pisze Great Game India. „Dzięki takiemu zamknięciu, barwnik pozostaje na swoim miejscu ukryty pod skórą, po wstrzyknięciu wraz ze szczepionką”.

Barwnik dostarczany jest przez plaster mikroigłowy, a nie przez tradycyjną strzykawkę i igłę. Jak sugeruje nazwa, plaster z mikroigłami zawiera mozaikę mikroigieł, które przyklejone do skóry wstrzykują „jad” przy minimalnym bólu lub inwazji.

Plaster z mikroigłami również się rozpuszcza, a jego składnikami jest mieszanina cukru prostego i specjalnego polimeru znanego jako PVA.

Innym powodem do niepokoju jest technologia „Trust Stamp”, również finansowana przez Billa Gatesa. Pieczęć zaufania jest już wdrażana przez Mastercard i GAVI jako rodzaj biometrycznego programu do identyfikacji cyfrowej, który łączy się z technologią tatuażu na kropkach kwantowych.

Jeżeli wdrożą te rozwiązania, to mają gotowy system, który opisuje Objawienie Jana, czyli nie można kupić ani sprzedać bez znaku/znamienia bestii.

źródło: naturalnews.com

foto: Twenty20

Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: