NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Białoruś, Grodno: konwoje wojskowe w drodze na granicę z Polską? {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ambasador Rosji w Mińsku poinformował o planowanym charakterze ćwiczeń rosyjsko-białoruskich

Zdjęcie: RIA Novosti / Vitaly Timkiv

Planowy charakter mają rosyjsko-białoruskie ćwiczenia wojskowe „Bractwo Słowiańskie”, które odbywają się na poligonie w Brześciu. O tym oświadczył ambasador Rosji w Mińsku Dmitrij Mezentsev 18 września.

Cień spadochroniarza: jak Mińsk i Moskwa uzgodniły ćwiczenia wojskowe
W parlamencie Białorusi zbliżające się manewry nie są związane z sytuacją polityczną w republice

„To odpowiedź na te wszystkie siły, przede wszystkim z sąsiednich krajów, które oczekują, że sytuacja może zostać zachwiana, że ​​można tolerować bezpodstawną, na swój sposób nieuzasadnioną ingerencję w wewnętrzne sprawy niepodległej Białorusi” – powiedział Mezentsev w programie Russia 24. …

Ponadto wyjaśnił, że ci, którzy „wstrząsają” tą sytuacją w republice, „nie mają norm prawa międzynarodowego”, aby wywierać bezprecedensową presję na sytuację społeczno-polityczną w kraju.

Jednocześnie zaznaczył, że ćwiczenia rosyjsko-białoruskie są zaplanowane, a „zaplanowane ćwiczenia nie powinny nikogo niepokoić ani przestraszyć”.

Wcześniej, 16 września, prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko zaproponował ministrowi obrony Rosji Siergiej Szojgu kontynuowanie ćwiczeń wojskowych Bractwa Słowiańskiego pod Brześciem i rozważenie przeprowadzenia nowych wspólnych manewrów.

Na Białorusi rozpoczął się pierwszy etap białorusko-rosyjskich ćwiczeń taktycznych „Bractwo Słowiańskie – 2020” . Po stronie rosyjskiej w ćwiczeniach biorą udział jednostki Pułku Szturmowego Gwardii Powietrznodesantowej Gwardii Pskowskiej.

Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że ćwiczenia odbędą się do 25 września. Spadochroniarze obu krajów opracują kwestie współdziałania jednostek w wykonywaniu zadań taktycznych.

W ćwiczeniach z Rosji bierze udział około 300 żołnierzy i około 70 jednostek wojskowych i specjalnego wyposażenia formacji szturmowej strażników.

Planowano, że we wrześniu na poligonie w Brześciu pod dowództwem dowódcy sił specjalnych Sił Zbrojnych Białorusi odbędą się wspólne ćwiczenia białorusko-rosyjsko-serbskie, które odbywają się naprzemiennie na terenie jednego z uczestniczących krajów. W 2019 roku ćwiczenia te odbyły się w Serbii, w 2018 – w Rosji.

Jednak 9 września serbski minister obrony Aleksandr Vulin powiedział, że Unia Europejska zażądała od Belgradu rezygnacji z nadchodzących ćwiczeń na Białorusi. Rząd Serbii zawiesił ćwiczenia wojskowe ze wszystkimi krajami na sześć miesięcy.

Po zakończeniu „Bractwa Słowiańskiego” Białoruś weźmie udział w strategicznych ćwiczeniach dowódczo-sztabowych „Kavkaz-2020” w Rosji.

iz.ru
Materiał pomocniczy '
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: