DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bill Gates twierdzi, że potrzeba aż 14 miliardów dawek szczepionki na koronawirusa, aby powstrzymać wirusa {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bill Gates uważa, że ​​w końcu być może będziemy musieli wyprodukować aż 14 miliardów dawek szczepionek przeciwko COVID-19 na całym świecie i potrzeba od dziewięciu miesięcy do dwóch lat, aby tak się stało.

W poście na blogu miliarder, współzałożyciel firmy Microsoft i filantrop, nakreślił, jak mógłby wyglądać wyścig o szczepionkę, w tym, ile czasu zajmie opracowanie szczepionki, która będzie zarówno bezpieczna, jak i skuteczna, jak będzie produkowana i kto powinien ją zdobyć jako pierwszy. .

„Musimy wyprodukować i rozprowadzić co najmniej 7 miliardów dawek szczepionki” – powiedział Gates, dodając, że liczba ta może wynosić nawet „14 miliardów, jeśli jest to szczepionka wielodawkowa”. Powiedział, że szczepionki powinny zostać rozprowadzone, „gdy tylko pierwsza partia będzie gotowa do użycia”.

Po pracownikach służby zdrowia, ludzie z krajów o niskich dochodach powinni być pierwszymi w kolejce po szczepionkę, gdy będzie gotowa, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że zachorują, powiedział Gates. Wyższe wskaźniki podstawowych schorzeń, słabe systemy opieki zdrowotnej i duże zagęszczenie populacji, które utrudniają wdrożenie środków dystansowania społecznego, pozwolą na łatwiejsze rozprzestrzenianie się choroby, powiedział.

Gates powiedział, że opracowanie bezpiecznej i skutecznej szczepionki, a także jej produkcja, przechowywanie i dystrybucja na tak dużą skalę, będą wymagały szerokiej globalnej współpracy.

Pomimo przeszkód, Gates powiedział: „Wiem, że to się uda. Po prostu nie ma alternatywy”.

„Ludzkość nigdy nie miała pilniejszego zadania niż stworzenie szerokiej odporności na koronawirusa” – powiedział. „Musimy wytworzyć miliardy dawek, musimy dostarczyć je do każdej części świata i wszystko to musi nastąpić tak szybko, jak to możliwe.

naszapolska.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: