DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Suski o nowym stanowisku Kingi Dudy: Swoje dzieci też o różne rzeczy pytam…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„To jest społeczna funkcja, nie bierze za to pieniędzy” – tak o nowym stanowisku Kingi Dudy mówił w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM Marek Suski. Córka Andrzeja Dudy została społecznym doradcą w Kancelarii Prezydenta.

Prawo jest szeroką dziedziną, są wąskie specjalizację – mówił Marek Suski o nowym stanowisku Kingi Dudy. W czym może doradzać córka 25-letnia ojcu? – dopytywał Robert Mazurek. Ja również bardzo często swoje dzieci o różne rzeczy pytam, mają inną wiedzę, kształciły się w innych czasach – tłumaczył poseł PiS.

W przypadku problemów z komputerem już od wielu lat swojego syna wołam, jak czegoś nie potrafię zrobić, młodzi ludzie są dzisiaj dobrze wykształceni – przyznawał gość Roberta Mazurka. Nie zatrudniam ich jako swoich doradców społecznych, ale mi doradzają – podkreślał Suski.

Kinga Duda oficjalnie doradza ojcu od sierpnia

Z informacji na stronie prezydenta wynika, że Kinga Duda na doradcę została powołana w sierpniu tego roku.

Informację o powołaniu Kingi Dudy na społecznego doradcę prezydenta podał na Twitterze dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda. Mamy polską Ivankę Trump. Kinga Duda została oficjalnym doradcą prezydenta Andrzeja Dudy. Podkreślam – społecznym – czyli bez pensji – napisał Berenda. Jako źródło tej informacji wskazał oficjalną stronę internetową prezydenta.

Informację p Kindze Dudzie jako społecznym doradcy prezydenta podawali też inni internauci, m.in. zamieścił ją rysownik satyryczny Cezary Krysztopa. Po jego wpisie na Twitterze informację potwierdził prezydent Andrzej Duda, który napisał: „Dziękuję i potwierdzam. „Doradca społeczny” to wolontariusz. Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia z tytułu tej funkcji”.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: