DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – PiS w rządzie mniejszościowym? Jeszcze dziś spotkanie Kaczyński – Morawiecki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mateusz Morawiecki jeszcze dziś spotka się z Jarosławem Kaczyńskim w sprawie dalszego funkcjonowania rządu i prawdopodobnej dymisji Zbigniewa Ziobry z funkcji ministra sprawiedliwości.

Jak ujawnił reporter RMF FM, Patryk Michalski, lider Solidarnej Polski może zostać wyrzucony z rządu już w nadchodzącym tygodniu.

Jarosław Kaczyński daje sobie czas na obserwowanie tej politycznej sytuacji i czeka na to, czy Zbigniew Ziobro zamierza „posypać głowę popiołem”.

Słowa Marka Suskiego czy Ryszarda Terleckiego o „końcu koalicji”, „rządzie mniejszościowym” czy ewentualnych „przyspieszonych wyborach parlamentarnych”, do których PiS może pójść sam – oczywiście były zaakceptowane przez Jarosława Kaczyńskiego i de facto to jego stanowisko.

Prezes PiS-u – po rozmowie z Mateuszem Morawieckim – jeszcze dziś pojedzie do Krakowa odwiedzić grób Lecha i Marii Kaczyńskich, bo dziś przypadka kolejna miesięcznica pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu.

Po tym – w krakowskiej siedzibie PiS-u przy ulicy Retoryka – odbędzie się nieoficjalna ważna narada w gronie najbliższych współpracowników prezesa. Jak usłyszał reporter RMF FM, Patryk Michalski –  to tam zapadną pierwsze najważniejsze decyzje w sprawie prawdopodobnego funkcjonowania rządu bez koalicjantów.

Dymisja Ziobry jeszcze w tym tygodniu?

Już w przyszłym tygodniu Zbigniew Ziobro może stracić stanowisko ministra sprawiedliwości – mówią w nieoficjalnych rozmowach z naszym dziennikarzem współpracownicy premiera.

Z kolei, otoczenie szefa resortu sprawiedliwości liczy, że taki scenariusz się nie spełni.

Koniec koalicji w Zjednoczonej Prawicy

Marek Suski w Porannej rozmowie w RMF FM ogłosił, że głosowanie posłów Solidarnej Polski i Porozumienia przeciwko „Piątce dla zwierząt” oznacza koniec koalicji Zjednoczonej Prawicy. Uważam, że nasi byli koalicjanci powinni pakować już biurka – zaznaczył.

Dodał także, że „ten, kto nie ma życzliwego spojrzenia dla zwierząt, nie powinien być ministrem sprawiedliwości”.

Robert Mazurek w Porannej rozmowie w RMF FM dopytywał Marka Suskiego o to, jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec posłów, którzy – mimo dyscypliny partyjnej – podczas głosowania nad nowelą ustawy o ochronie zwierząt jej nie poparli.

Sądzę, że zostaną wykluczeni z partii, bo była zapowiedź na klubie. Prezes zapowiedział jasno, że oczekuje w tej sprawie jasnego i jednolitego stanowiska od członków PiS – mówił gość Roberta Mazurka.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: