DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Straszne! W lesie znaleziono zwłoki policjantki i jej synka {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W lesie koło Środy Wielkopolskiej znaleziono we wtorek po południu zwłoki 30-letniej policjantki i jej 9-letniego syna. Funkcjonariuszka była poszukiwana od rana po tym, jak nie zgłosiła się do pracy – poinformowała wielkopolska policja

Tragiczne doniesienia z Wielkopolski

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak przekazał PAP, że po tym, jak we wtorek rano policjantka nie zgłosiła się do pracy w komisariacie w podpoznańskim Swarzędzu, został wszczęty alarm i rozpoczęto poszukiwania.

– Po południu, w lesie koło Środy Wlkp. znaleziono jej zwłoki i zwłoki jej syna – podał Borowiak.

Dodał, że śmierć funkcjonariuszki może mieć związek z jej sprawami osobistymi. 30-latka pracowała w policji od sześciu lat. – Była wyróżniającą się policjantką. Miało bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych – zaznaczył Borowiak.

„Gazeta Wyborcza” ustaliła nieoficjalnie, policjantka zastrzeliła syna, a potem siebie. Sama wychowywała dziecko, mieszkała z matką – policjanci objęli kobietę pomocą psychologiczną.

Borowiak powiedział „GW”, że policjantka pracowała od sześciu lat, była wyróżniającą się funkcjonariuszką i miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych.

(Źródło: PAP, „Gazeta Wyborcza”)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Straszne! W lesie znaleziono zwłoki policjantki i jej synka {Autor Gabi}

  1. „wersja oficjalna jest niesłuszna”

   być może „straszyli ją” bo była „dobra w tym co robi”
   Miało bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych
   „opinię w gronie”. „być może wyszła któraś z rozmów na zewnątrz” „ktoś chciał jej się pozbyć”
   „psycholog nie mógł jej pomóc, nikt nie mógł jej pomóc” „wszyscy siedzą w tym gównie. tzw kolesiostwo. być może historia mogla być taka ze chciała kobieta się wyłamać bo miała czegoś dość. odebranie życia sobie TO jest POWAŻNA SPRAWA”
   „każdego coś męczy, i gdy ktoś chce sobie odebrać życie, to bywają takie ciężkie sprawy w których poszkodowana osoba nie widzi innego wyjścia”

   1. „żeby to było morderstwo na zlecenie, to potrzebne jest śledztwo. A to że wszyscy są w gównie umoczeni po uszy, jeden drugiemu myje ręce i wypełniają rozkazy, wątpię by cokolwiek ruszyło”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: